Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz schawo #3518 üzenetére

    Az ülés nekem is nagyon kényelmes volt, bár az ülésszellőztetés/hűtés nekem még ezen a ha rövid próbaúton is nagyon hiányzott belőle. Mióta van, azóta nem vagyok hajlandó elengedni, biztos, hogy a következő kocsimban is lesz (állítható deréktámasz szintén ilyen, de azt nem tudom, van-e a model3-ban).

    De amúgy ezt kivéve tényleg nagyon kényelmes volt. Zajosnak se mondanám, szerintem az is teljesen rendben volt (bár tény, hogy ebben bőven le van maradva a hasonló árú prémiumoktól, de szerintem bőven elég jó), viszont az én ízlésemnek cefetül rázott még a vajsima svájci utakon is, futóműben bőven lenne még hova fejlődni. Dehát na, semmi sem tökéletes, mindent nem lehet. Plusz ebből sok ízlés és egyéni preferencia dolga.

    Összességében egy nagyon fasza kids kocsi, na. Csak nem nekem. :K

    Ui.: Amúgy ha a hülye lexus kiadná az es-t való normális hajtáslánccal, lehetőleg plugin verzióban, de olyanban, hogy minimum 60-80km-t valós körülmények között is el tudjon menni elektromosan, meg normális menetdinamikája legyen, ne ez a hülye harmatgyenge 300h, attól nedvesedne a bugyim rendesen. Pedig annak is vannak bajai, de nekem tökéletes lenne. Minden szempontból.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák