Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz axioma #6511 üzenetére

    Nem ismerem az összes típust, nálam az id3 a kijelzőn beállítható hogy meddig menjen és utána csinálja maga és leáll ha kész.
    Az app bol meg tudom állítani, be tudok állítani kevesebb vagy nagyobb %-ot is, vagy ha épp 70 volt és már kész rá tudok nyomni hogy menjen 80 ig.
    Én úgy tudom egy a lényeg, ne a konnektorbol legyen kihúzva hanem az autó állítsa le előbb.
    A korábbi éjszakai, most B tarifa viszont ki -be kapcsol és eleve csak hálózatra fixen kötött dolgot lehet azzal használni.

    Valamiért a H ra emlékeztem amúgy de valóban a2 amiről beszéltem.
    Tökmindegy amúgy mi a neve a lényeg hogy az oszlopok ha sávosan lennének tarifaval beállítva akkor a népet lehet e terelni ott is éjjeli -nappali fogyasztás felé. Hogy melyik miért jobb megint más. Ha napelem oldalról nézem akkor a nappali felé kéne terelni őket.
    Ha a klasszikus hálózat ingadozás akkor meg éjjel felé. Számolja ki aki ezzel foglalkozik/ebből el. Csak gondoltam ha már van háztartási idő tarifa eltérés akkor pár év múlva ha sok lesz az e autó az oszlopokon is jó lenne ez valamilyen formában.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák