Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    Leaf-et végre megcsinálták.
    Még variáltak valamit, most másik celláknál van eltérés, szerintem akkun belül cserélgettek, de most jónak tűnik.
    Fullra töltve tökéletes a balance, lemerítve a 4 új cella magasabb feszültséget mutat, ezt elfogadom normálisnak.
    Ingyen megcsinálták az éves szervizt.

    Ezzel együtt Nissanból elegem lett, felhúztam magam és rendeltem egy Model3 SR+-t.
    Támogatásból céges vevőként kimaradok, de így legalább bele tudtam rakni a fehér belsőt és nem kellett a 15m határt szigorúan venni.
    Leaf lízingből lenne még 2 év. Most lezárom, amit kapok érte az kb elég a Tesla indulónak, utána meg 5 évre kb ugyanannyi a lízing díj mint ami a Leafre volt.
    Szeptemberi szállítást ígért a weblap.

    Ma volt egy fura telefonhívásom a Tesla Magyarországtól, amit azóta se tudok hova tenni.
    kb ezek voltak a lényegi pontok:
    -ugye nem akartam állami támogatást? -nem, mert cégként veszem
    -Mi a cég címe? - ugyanaz amire rendeléskor is kiállították a számlát, de nem baj, diktáljam be megint
    -Ez lesz a forgalmiban is? - nem, mert lízingelném.
    -Kinél lesz a lízing? - honnan tudjam, ráér még
    -Háát azért siessek vele. - Minek, mikor jön meg az autó?
    -Nem tudja mikor jön meg, valószínűleg akkor amit a weblap kiírt. - mondom az szeptember, most június van.
    -Nem baj, legyen meg időben a lízing, hívjam majd őket ha megvan.
    :F

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák