Új hozzászólás Aktív témák

  • szmutkolaci

    tag

    válasz Dzsana #20009 üzenetére

    Igazából szerintem nem adta el, hiszen este fél nyolckor nyertem meg az autót, és valamivel éjfél után jött az üzenet a rendszeren keresztül, hogy a vásárlást az Eladó visszavonta, mivel eladta másnak az autót.
    Igazából nem veterán és nem is eladásra menne. Ritka darab, én pedig BMW mániákus vagyok - ezért inkább az autót választanám - ha lehetne.
    Ez az egész - véleményem szerint - csak egy trükk, mivel nagyon nyomott áron jutottam hozzá az autóhoz.

    Viszont mindenféle képpen jogi útra terelem a dolgot - ha végképp nem sikerül megegyezni / illetve nem sikerül vele felvenni a kapcsolatot - mert nem is olyan régen én is álltam a "rúd" másik végén... Aztán amikor kijött az ügyvédi levél és 120€-ba kerül /db , gyorsan meggondoltam magamat és megvettem azt, amit nem akartam.
    Igazából én is megtanultam, hogy az ebay nem vicc, megfizettem rendesen a tanulópénzt.
    Most, hogy hivatalosan megnyertem valamit, amit szándékomban áll kifizetni és elhozni, semmi esetre sem szeretnék megint a "rúd" másik végén állni. Aki nem képes elfogadni a szabályzatot, azzal bizony meg kell taníttatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák