Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hroberto

    veterán

    válasz tt124307 #14381 üzenetére

    Én kb. egy hónapja vettem, akkor töltöttem fel, azóta nem. Naponta egy-két órát használom, néha világítással is de még van szufla az akkuban.
    Szerencsére nem találkoztam még hibával, kivéve, hogy egy könyvet nem volt hajlandó megnyitni (prc) amit a PB Touch Lux 3 simán vitt. Át kellet konvertálnom (EPUB).

    Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

  • totasenior

    tag

    válasz tt124307 #14381 üzenetére

    Szia!
    Nekem 2016. szeptember vége óta van. FW-t amikor megjelenik új, frissítem.
    Minden könyvemet epubban olvasom, Calibre, illetve az utóbbi időben a Sigil használatával "állítom elő" őket.
    Zsigerből feltettem rá a CoolReadert, folyamatosan frissítve - már amikor van
    Maga a készülék nekem jobban tetszik, mint a TL3 (olyan is volt, semmi bajom nem volt vele).
    Őszintén bevallom, volt másféle olvasóm is.Koobe több típus, Nook ST, Glowlight, illetve bepróbálkoztam a Kobe egyik olvasójával is - az általam preferált könyvtár-rendszert nem tudta kezelni, és az összes közül a Kobe volt a legrosszabb üzemidejű.
    PB THD kapcsán én csak pozítív értékeléssel szolgálhatok, üzemzavarral még nem találkoztam, és az üzemidő is jó, közel egy hónapot bír, bár ritkán várok addig, hogy a készülék követelje a töltést.
    Természetesen tokja is van. Az eredeti gyárival a tapasztalataim jók, de drága. Az "auto sleep/wake up" funkció nekem ugyan bevált, de a mérete, és a súlya miatt pillanatnyilag talonban van.
    Sajnos az ebay, és az amazon kínálatában a "kwmobile" tokok dominálnak, de ezek - bár minőségük jó, méretük, súlyuk ugyancsak -, ezt az "auto sleep/wake up" funkciót nem tudják, annak ellenére, hogy a mintás/feliratos tokok fényképein van erre vonatkozó felirat.
    Kb. egy hete nyomoztam ki az "aliexpressen" egy állítólag ezt a funkciót is tudó, egyebekben a kwmobil termékek egyéb paramétereit is biztosító tokot - úgy néz ki, a rendeléstől egy hónapra ér ide.
    Ez is, és a kwmobile tokok is a gyári kb harmadába kerülnek, rendszerint ingyen szállítják. Kwmobile 3-7 nap.
    Tehát a PB Touch HD a tapasztalataim alapján bátran ajánlható.

Új hozzászólás Aktív témák