Új hozzászólás Aktív témák

  • tt124307

    tag

    válasz Dhampir #14023 üzenetére

    Ha feledni tudnám a Boyue T61 klón Wayteq xBook-60FL katasztrófális akkuidejét azt mondanám, hogy ennél jobb olvasót nem szeretnék sosem. Nekem nincs problémám a minőséggel, kb. három éve napi szinten használom (ugyan tokban) és gyakorlatilag akár újként el lehetne adni. Az androidos oprendszernek köszönhetően használhatom a Moon+ reader alkalmazást, ami minden igényemet kielégíti (formátumtámogatás, millió beállítás formázásra, fontra, elválasztásra stb., dropbox és gdrive szinkronizáció, natív OPDS támogatással közvetlen Calibre kapcsolat). Én megőrülök a Kindle zártságától, az adroid adta szabadság mindennél többet ér számomra (használom még a Calibre Companiont, az Alreader-t, de problémamentesen futna millió egyéb hasznos alkalmazás).

    Erről az Energy System-ről azt olvastam, hogy valamit optimalizáltak az alap androidon, de nagy varázslatot sajnos nem várnék tőle. Lehet, hogy a 3-4 napos standby / 10-12 órás működési üzemidő megugrik 20-25%-kal, de még az is nagyon messze van az elvárhatótól.

Új hozzászólás Aktív témák