Új hozzászólás Aktív témák

  • lattila29

    csendes tag

    Sziasztok
    Meghozta a postás az említett olvasót, Mondanom sem kell hogy nem lehet vele regisztrálni... Első bekapcsolásig minden rendben, szépen bebootol kéri a wifi jelszót, beírom és bedob a regisztrálciós oldalra, ahol felül, egy sávban megjelnik a Registrierung szöveg, mellette a wifi és az akkumulátor ikonja, és kész ennyi. Olyan szinten buggos a szoftver ami rajta van hogy egyszerűen beakadt. Leszedtem a hátúlját, majd az aksi ki-be húzása után bekapcsolom gondolván, most majd biztos jó lesz elfelejt mindet, de sajnos nem. Az ekönyv "alaplaján" találtam egy kis gombot, amit hosszan megnyomtam (reménykedve hogy ezt a factory reset-et csinál majd) de ez sem segített újra bekapcsolt, és eljutott a beragadt oldalra. A legnagyobb baj hogy nem lehet ilyen állípotába lehet a számítógéphez csatlakoztatni(szerintem mert már próbáltam nem reagált semmit a gép), így sajnos nem igazán tudom mi tévő legyek. Talán valami filet kéne felmásolnom egy SD kártyára, és úgy indítani. Aki tudna segíteni vagy van vmilyen megoldása, nagyon megköszöném a válaszát!

Új hozzászólás Aktív témák