Új hozzászólás Aktív témák

  • vottokar

    senior tag

    Olvasgattam, de biztos tippet nem láttam még a problémámra. Két-három éve megleptem magam egy Kindle D01100 modellel. (Ez a 4 vagy 5 számon fut nem is tudom.) Nem használtam mostanában sokat mert nem igazán volt rá időm. Úgy egy hónapja elkezdtem megint olvasni rajt. Az üzemidő drasztikusan lecsökkent. Sokszor már pár óra olvasás után is töltőt kér. Nem raktam fel rá semmi új könyvet az elmúlt egy évben, sőt miután előjött ez a gond olvasgattam és le is töröltem róla jó pár már épp nem olvasott könyvet. Most épp 12 db könyv van rajt, de a hiba továbbra is fennáll. Újraindítottam (gomb 30mp megnyomás), de ez sem oldotta meg. Lehetséges, hogy az akksija megadta magát ennyi idő alatt? Szerintem maximum 50x volt töltve pc-ről és telefontöltőkről, ennyi idő alatt nem kellene feladnia harcot. A töltést is veszi rendesen, kell neki még most is cca. 1.5-2.5 óra a teljes feltöltéshez, hogy zöldre váltson a ledje. Nem esnék neki szétszedni azért, hogy egy normális töltővel kimérjem a lithium-ion akksija kapacítását, félek, hogy elcseszem. Viszont lövésem nincs, hogy mit tudnék tenni még..... :(

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák