Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weresgyufa

    tag

    válasz cigam #2856 üzenetére

    Hááát azért ennyiből az ebay-en dvb-c/t-set is lehet venni ugyanennyiért meg profi beltérik vannak HD képesek is, nem csak sima DVB-C-s én az argep.hu-n néztem de leültem mikor megláttam hogy a HD-s DVB-C beltéri 170E :S
    90-160Euro közt van kint kártya ami minden DVB-C/T-t is tud a beltérik meg 300 az itthoni árhoz képest majdnem a fele postával.
    Asszem várok még erre a dologra hogy mi lessz a vége de adja csak a digi ingyen a digitális adást kábelen, ez csak versenyhelyzetet teremt ami nekünk jóóó :)
    Nem véletlenül jönnek hozzánk házalni a UPC mert lemondtuk őket a DIGI miatt :)
    7E-t fizetek a 30/20-as netért 54TV csatornáért és a telefonért, mikor ezt benyögtem az UPC-nek csak pislogtak hogy hááát ezt nem tudják ennyiből kihozni annyi kedvezményt meg nem adhatunk, mondta a lány, rá 1 hónapra jönnek ketten hogy nem szeretnék jó netet?
    Háát mondom mondjátok mit tudtok ajánlani... 12E ért 20megás korlátlan netet 60TV csatornát és telefont, mondtam nekik hogy ezt 7ért kapom ;)

    De vissza a tárgyhoz, ad a digi is digitális kábeles beltérit ha előfizetünk valami extra fizetős csatornára, lehet megérdeklődöm a részleteket...

    - www.bolondsagokboltja.hu -

Új hozzászólás Aktív témák