Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mgy

    senior tag

    válasz Minstrel #16223 üzenetére

    Átveszem eredeti áron, mit szólsz? :D
    A 12V rész érdekelne, a most itthon lévőn nincs csak 5V kijárat, a kamerának meg kevés. Rakhatok plusz DC-DC konvertert, de az randa.

    Jackal,
    szerintem nem nagyon van értelme 20 dolláros motor venni, nagyon kevesen képesek azt kihasználni. Én ma vettem a másik ajánlottból 20 dollárért HÁRMAT. :D Nehezebb, kisebb teljesítményű, de 4S akksival ember legyen a talpán, aki 90% felett kirepüli. (Szép képzavar, ugye? :D)
    Szerintem is jó Szacsee listája, kb ilyet gondoltam én is. Írom, én mikre figyeltem, mikor összeválogattam a szettet.
    Váznál nyilván fontos, hogy karbon legyen, ne üvegszál, bár az is bírja, a karbon jobban, cserébe könnyebb. Kar van 3-4-5mm vastag is, nem tudom, én négyest vettem, meglátjuk.
    Nekem jobban tetszett a Naze kicsit, s mivel azon jobb a Cleanflight, én azt venném. Vagy valamelyik új, f3-as csipes vezérlő koppintását, nálam SP Racing lesz. Biztos jobb az eredeti, de nem tartok még ott...
    PDB-ből meg kell gondolni, mit akarsz felrakni a gépre, ha lesz rajta FPV, akkor szerencsés olyat választani, amin van egyből 12V kijárat is (lásd fent! :D). Szintén nincs még vele tapasztalatom, de vettem a ZMR-hez egy diatone integrált pdb-t is, vagyis az alaplappal megegyező formájú cucc, szépen a megfelelő helyeken kialakított csatlakozókkal. Ebből is van 5-50 dollár között számos, meglátjuk milyen. Van aki irtózik tőle, én meg "imádok szerelni" bele fog férni egy esetleges reccsnél egy átépítés.
    Az ESC-nél a 20-as littlebeere gondoltál, ugye? Az jó.

Új hozzászólás Aktív témák