Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz settenkex #552 üzenetére

    Ez azért érdekes mert ugye alap szabály hogy emberek fölé, és ha lehet közelébe sem repülünk. Na most ha ezek bezsúfolnak több 10.000 embert egymás mellé ,és abból a 10-20 egyszerre mozgó gépből 2-3 megzavarodik, akkor rövid távon első és utolsó előadás lesz.

    És persze lehet mondani hogy ezeket profik rakták össze, de ki tudja mi zavarhatja meg az egyik gépet? Lehet valaki pont erre utazik majd és szándékosan megpróbálja zavarni az adást hogy galibát okozzon.

    Ez csak azért jutott most eszembe, mert van egy Turnigy 9x távom, és az utolsó repüléseinél rendkívül érdekes módon többször is jelet vesztett tőlem pár méterre. 1x gáz jelet ekkor zuhant pár m-t, 2x irányjelet, és 1x ruddert. Tudom hogy én nem mérnöki precizitással raktam össze, de ettől függetlenül semmi nem változott vagy történt a géppel ami indokolná ezt a hirtelen szarakodást.
    Szerencsére még nem volt baj belőle, holnap lesz időm kimenni távolabb a várostól hogy próbálgassam mikor jön elő, de ez bárkivel megtörténhet.

    Persze ettől eltekintve érdekes show-nak mutatkozik, és ha valahol követhető tuti megnézem.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák