Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Geller72 #34880 üzenetére

    És
    Zoty4
    Teréz Atya

    Köszönöm a hasznos tanácsokat információkat. :R

    De. :D
    Még most sem tudom hogy az olcsó verzióban mi is van gyárilag pontosan.
    Az ugye kiderül hogy OSD modul kapcsolható hozzá, ha nem gyári akkor gondolom MinimOsd estleg, mert ugye Teréz Atya írja hogy a gyári vacak.
    Az is kiderült a kommentekből hogy valószínű GPS is köthető rá(bár ez nem teljesen tiszta), igaz erre meg Oscar írta hogy megbízhatatlan, nem sok mindenre való a gyári hozzá.

    Zoty4 Írja hogy a delux lenne a legjobb, de ahhoz is kell OSD modul, meg ha kell GPS az is, tehát az sem a legolcsóbb.

    Hmm.. ahogy látom ezekhez az Eachine Falcon gépekhez nem is olyan olcsók az alkatrészek amik már sok mindent tudnak.

    És [Erről] a delux változatról mi a véleményetek, össze lehetne hozni a Falcon 210-el ha átküzdi magát az ember az esetleges csatlakozó problémákon ([Manual)]?
    Mi kellene ehhez még, kell itt is OSD modul ugye, és egyéb?
    Vagy maradjak inkább a gyárilag ezekhez a gépekhez kitalált változatnál? :F :R

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák