Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz -conrad- #6953 üzenetére

    Én hetek óta csak 5 stackelek bevált ismerősökkel, CM-ben, elkezdtünk aktívan TMM-ezni az elmúlt hetekben. Ezért szoktam el a blyatkodástól.

    Amúgy kellene egy sima funkció a report gombok közt, ami language abuse-t mutat, és aki sokat kap, annak X időre régiózáras lesz a játéka. Kb 80%-kal csökkene a csak oroszul beszélők száma az EU szervereken. Ez persze mint a LPQ-nál, a partira is vonatkozna.

    Amúgy meg nem kell mondanod, autoattackoló supportok mellett is hiába rakok, 6-7 perces midasokat lanen, ha a mides pudge a 0-9-es statokkal brillírozik a 9. percben. Én ahhoz vagyok szokva, hogy egyedül az én lanem van megnyerve (de nem elvesztve) a többi meg feedel.

    Általában nekem a pub arról szól, hogy én ölök gyorsabban, vagy a társaim feedelnek-e jobban. Szóval az esetek 80%-ban nem te és az ellenfél között folyik a csata, hanem közted és mondjuk az "анал интрудэр" nevű mides pudge/invoker közt.

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák