Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeaShark

    tag

    válasz turorudi #978 üzenetére

    Szió!

    Ha jól értema akkor a wrt54gl-es routeremmel olyan 8-11 MB/s lesz a sebessége.
    haverom linksys nas200-a 100-as lanon olyan 4 megát bír, ezért is választottam ezt.
    (szeretnék egy wrt610n-est de annak huzos az ára; Gigibiten mennyi a sebessége)
    1.06 fw-nél nincs az a probláma hogy indönként felpörgeti a vinyot és a ventit?
    Gondolom nálad folyamatosan megy és nem nagyon van kikapcsolva.

    Én két 1tb vinyot tennék bele egy része RAID-be(500GB) másik része meg sima lenne.
    De ez még ne mteljesen eldöntött, te mit javasolsz.
    (mintha olvastam volna valami adatvesztésről, de lehet hogy az a 313-ra vonatkozot.
    Linuxhoz nem nagyon értek, mostanába fogok feltenni a gépemre egy SUSE 11.1-et a
    windows mellé egy kicsit tanulmányozni.
    Nekem még lenne rákötve egy hp 1022 lézer nyomtató, remélem azzal megy majd, akkor tényleg nem kéne a nagy gépet bekapcsolni mikor a párom a lapitopival nyomtatni szeretne.( ha valakinek van ilyen nyomtatóval tapasztalata örülnék ha megosztaná velem)

    Sok minden olvastam a topicban, de egy kicsit félek a beüzemeléstől, sosem csináltam ilyet (jó lenne ha valaki tudna segíteni, egy jó alaprendszeren) a különféle pluginok, meg minden innyencség ami van.

    Igaz még a routeremen is le kell cserélni az eredeti fw-t (dd-wrt-re)mert a ddns nem megy rendesen. (neked milyen routered van, milyen fw-vel)

    Na most hirtelen ennyi

    Remélem nem baj hogy ennyit kérdezek.

    Előre is köszi a választ

Új hozzászólás Aktív témák