Új hozzászólás Aktív témák

  • Balage76

    senior tag

    válasz Tanya- #809 üzenetére

    Nos válasz egyenlőre nincs a Dlinktől, viszont amikre rájöttem:
    Ha kiteszem a DMZ-be, akkor aktív lesz a torrent kliens is, és távolról is be tudok jelentkezni. Ennek ellenére a torrent kliens valahogy nem az igazi, a normál pc kliens sokkal több kapcsolatot képes felépíteni. Olyan mintha még mindíg passzív lenne, pedig már a torrentoldalak is aktívnak jelzik. Összefoglalva, így azért jobb a torrent mint volt.

    A teljesítményéről egy picit. Azt gondolotam, hogy dejó lesz, majd meg rajta 20 torrent egyszerre, mert a net bírná... hát nem. Egy Samsung HD103UJ vinyót tettem bele (ez 95MB/sec átlagos átvitelt tud normál környezetben...)

    - 3 torrent + 1 ftp kapcsolat 1 szálon éppen tölt a net felé. Ezek mellett akár ftpvel, akár sima windows filecopyval (total commander) 2-4 MB/secnél nagyobb sebességgel se írni se olvasni nem tudom.
    - 5 torrent + filecopy mellett, gyakorlatilag nem jön be a webes felülete.
    - 2 torrent + 1 ftp kapcsolat mellett egy 60 GB-os torrentet több mint 9 órán keresztül hash-elt. Amikor lestoppoltam a torrenteket, akkor látványosan gyorsult a hash.

    Azért ez szerintem siralmas. Kidobni nincs kedvem, ahhoz drága volt, de nagyon remélem hogy optimalizálnak azért még rajta.

Új hozzászólás Aktív témák