Új hozzászólás Aktív témák

  • Rival

    aktív tag

    Aki használ cron-t, az az 1.08 béta firmware-t ne tegye fel. Pár dolgot javítanak az újban (pl. FTP és samba karakterkészlet keveredések), de a cron-t jól kilőtték, és úgy látom más fórumokból, hogy többeknek nem megy rendesen. Abból vettem észre, hogy nem futott le a heti mentésem. :(

    Visszaváltottam 1.07-re. De míg upgrade esetén megjegyezte a beállításokat, most nem tette, még a root accountot is elállította, így ha egyszerűsíteni akarjátok a downgrade utáni beállítást, a flash előtt még adj ki egy parancsot:

    fun_plug v0.5:

    chmod a+x /ffp/start/telnetd.sh

    fun_plug v0.3:

    chmod a+x /fun_plug.d/start/telnetd.sh

    Így lesz telnet elérhetőség, míg e nélkül nem lesz jogod használni a chmod-ot ezen a fájlon. Én ssh-t használok, de a root accountot jelszó nélkül nem tudtam elérni flash után, így nen volt jogom semmihez. A telnet viszont egyből root-ként jelentkezik be...

    Ha már késő bánat, és se telnet, se root jogosultság:

    link

    Töltsd le a minimál fun_plug.tgz fájlt, amiben csak egy telnetd.sh van futtatható attribútummal. Másold a .tgz fájlt a /mnt/HD_a2 gyökérbe, és indítsd újra a masinát. Egyből lesz telnet root loginnal, így vissza lehet állítani mindent, ahogy volt. A fenti link 0.5-ös fun_plug esetén működik...

Új hozzászólás Aktív témák