Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Tibcsi68 #1004 üzenetére

    :R

    Fizetős...
    De ha az "oktatási" verzióhoz hozzá tudsz férni, "nagyon baráti" az ára....Mondjuk egy Premiere-hez képest...

    Én nagyon régóta használom ezt, és csak ajánlani tudom...Leginkább a Tv-k szokták az EDIUS-t használni....Nagyobb Broadcast csatornák....a cég egyéb hardveres termékei miatt!
    De maga a szoftver nagyon jól optimalizált, könnyebben futtatja és dolgozik ugyanazon gépen ugyanazon nyersanyagokkal, mint a Premiere....
    Persze ha zúzós vas van az ember alatt ez mit sem számít, de én a multban eladtam a "zúzós vasat", és meghagytam az i5 notebookot SSD-vel, és 16Gb RAM-al....(hiba volt)
    EZen a quicksync-nek köszönhetően a H264 1080p kódólás még elég gyors EDIUS-al...
    De multkor felraktam egy Premiere-t és le is szedtem, mert "nyekegett" a gépem alatta....

    Sajnos eljött az idő hogy én is gépet váltsak ismét...mert 4K-t lejátszani sem tudok....nem hogy vágni :O

    Szóval ajánlott......

    De én úgy hallottam,hogy egy ismerős mondta, hogy csiripelték a madarak hogy a régebbi verzióknak is talán érdemes utána nézni a neten ;) :B

    Én legális szoftvereket használok....mert muszáj....és már "öreg vagyok " a mókoláshoz...belefáradtam...és mert muszáj :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák