Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Paci27 #81 üzenetére

    Szerintem jól gondolkodsz. Legalábbis én is így tennék a helyedben. :) Egy P3 Pro/adv jó választás, ha olcsón hozzájutsz. Hogy mennyit bír egy P3 azt nem tudom neked megmondani, de szerintem nem sokan vannak, akik igen. Használattól is függ. Attól is, hogy aki eddig használta, az hogyan, mennyit használta. Odaverte e, vagy nem. Ha azt vesszük alapul, hogy egy gondos gazdája volt, aki csak azért adja el, mert egy újabb típust akar venni, akkor igazából nem sok félni valód van. A motorok sokat bírnak és ha egy netán a levegőbe megy tönkre több száz méter magasan, ott nem a motor lesz a legdrágább elem. :D. De ettől nem szabad félni, nem szabad félelemben repülni csak ezért. Viszont számolni kell ezzel is. Ha leesik, összetörik, akkor bizony zsebbe kell nyúlni. Ha a belső elektronikának nincs baja, ezt jó eséllyel otthon is meg lehet csinálni, burkolatok, elemek, komplett házak kaphatóak, motor is. A motor nincs 20 euró darabja, de mondom, nem ez a tétel egy ilyen esetben. Kezdetben mindenképpen azt javaslom, hogy amíg megtanulsz bízni a gépben, addig ne repülj messzebb. Szerintem nem is fogsz, pont ezért, mert még nem bízol majd benne. De fogsz. ;) Ezek jó gépek és szerintem nagyon könnyen meg lehet tanulni velük repülni még egy kezdőnek is. Pont azért, mert az asszisztenciája nagyon jól meg van csinálva. Itt ha elengeded és nem csinálsz semmit, akkor ott marad, ahol hagytad. :D. Ráérsz a kamerával matatni, megtanulni azon mit-hogy. Ami viszont tétel lesz és ezzel számolj, az akkuk. Ha jól karban voltak tartva, sokat bírnak, de végesek és reatíve drágák. Nagyjából 30 ezer forint egy új, erre azért készülj. És szerintem a 3 a minimum darabszám ahhoz, hogy elindulj vele akárhova is. Nem árt ha van egy HUB-od, amivel akár hármat is tudsz tölteni anélkül, hogy cserélgetned kellene. Arra is figyelj, hogy a HUB-ok közül a legtöbb olyan, hogy nem egyszerre tölti az akkukat, hanem egymás után. Tehát szerintem egy jó döntés egy használt P3 Pro. Amikor én vettem a gépet, nem kellett sok idő hogy rájöjjek arra, hogy sokkal előbb már ezt kellett volna vennem, a szinteket átugrálva. Persze mellette más típusú gépeim is vannak, de erre a kameraplatformra ez az állítás az igaz. Lesznek járulékos kiadásaid, de sok olyan lesz, ami bármelyik típushoz amúgy is lenne. Sok sikert a géphez. ;)

Új hozzászólás Aktív témák