Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz Találtgyerek #3321 üzenetére

    Dehogy ment hiba nélkül, volt borulás is :D Argentínában többször beleakadtam sziklába, valahol vágtam volna egy nagyobbat, mert úgy csúsztam le, erre visszarakott a pályára (ez USA volt már).

    Az új pedál fasza, de azért szokni kell, főleg a kuplung nagyon idegen egyelőre, de azt csak TT-ben próbálgattam a skóton és összevissza mentem. :) Ami fura amúgy, mert sokkal közelebb áll egy rendes kuplunghoz. Viszont a rugókból valószínűleg be fogom rakni az erősebbet, de majd meglátjuk. A fék egyelőre jónak tűnik így, de később lehet, hogy ott is felhasználom a BPK-t, de egyelőre talán még a gyári állítót se tekertem maxra, én szeretem ezt a road car feelinget, nem egy téglát akarok nyomkodni. Persze tudom, hogy versenyautókban jóval keményebb a fék. :)

    39. :Y Fura, mert azt hizem valahol 60 környékén vagyok. Lehet, hogy még nem fejezte be mindenki. Vagy nagyon sokat buknak a spanyolon, te meg baromi gyors vagy aszfalton. :D A spanyolt mindig elszarom, remélem nem retire lesz a vége. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák