Keresés

Aktív témák

  • priusz

    aktív tag

    válasz ttoth #46131 üzenetére

    Mindegyik vállalható és mindig van hova fejlődni. Bár van pár kép ami inkább olyan mintha tesztelted volna az obit autófókuszát, a technikát tudod használni szerintem a témakeresésben kell fejlődni.
    Mondjuk én a saját fotóimmal is úgy vagyok, hogy amire két éve azt mondtam: ez elég jó lett és vállalnám a "nagyközönség" előtt, azt ma maximum a családi albumba tenném be.
    Nem a fotós tudásom fejlődött, csak az ízlésem. Ezen szerintem mindenki átmegy akinek ez a hobbija.

    Könnyu dolog bölcsnek lenni. Csak gondolj valami butaságra, aztán ne mondd ki!

  • hopehu

    tag

    válasz ttoth #46131 üzenetére

    Virágfotóknál érdemes érdekes fényekre várni, különösen, ha maguk a virágok egyszerűek. Ami persze önmagában még nem baj. A legtöbbnél a háttér jó (egynél elég zavaró volt, azt fel sem töltöttem volna), de pl egy sima bimbó ( :) virágról beszélünk) nem túl izgalmas - nekem.
    A Mr Hair c. képnél nekem hiányzik a szeme, de így is talán még ez az a kép, amiben igazán jó ötlet van.
    A ring version 43 -bár a téma nem ütős- mégis érdekes lett a kép.
    A többi, ahogy előttem priusz kollega kifejtette. gyakran tűnik obi-próbálgatásnak.
    Mintha körülnéztél és azt kerested volna, hogy Na, mit fotózzak? Ááááá, a könyvek.... stb..
    Szóval egyetértek: TÉMA kiválasztása fontos nagyon. Ezen felül pedig FÉNYEK. Legyen érdekes, tegyen hozzá valamit a fotóhoz... :)
    De alapvetően egyáltalán nem rosszak. Fejlődni pedig úgyis folyamatosan fejlődik az ember - na és persze kritizálni mindig könnyebb ;)

    SC2, Disciples 3 & GT5 and H6 4ever

Aktív témák