Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz dethroner #23664 üzenetére

    A szolgáltatás minőségére akar utalni. Ahogy én is. Fentebb leírtam mire célzok. És te se kezd azzal, hogy nálad van térerő, senkit sem fog érdekelni. A használhatóság nem pár emberen múlik. A megtérülés sem 10000 előfizetésen fog múlni. Attól még veszteséges lesz, hogy pár ember havi 1000 forintot fog fizetni. Viszont, ha vége a teszt időszaknak és minden nem digis ügyfél is akar majd kártyát és csatlakozik ehhez a hálózathoz, garantálom, hogy úgy le fog lassulni, hogy ahol lesz térerő, ott sem fogsz tudni telefonálni, de még netezni sem.
    Jó lenne gondolkodni, mielőtt a rosszra célzunk más emberek kérdései esetén. Komolyan el kell gondolkodnia a Diginek szerintem, hogy mikortól és mennyit fog kérni ezért a szolgáltatásért. Azon fog múlni, hogy talpon fog e tudni maradni. Ha rossz döntést hoz, akkor saját maga alatt vágja a fát és a rengeteg pénz, amit beleöltek, sosem fog megtérülni. Hiába lesz pár tízezer előfizető havi 1000 forintos havidíjjal, azzal nem lesznek kisegítve. Hosszú távon kell gondolkodniuk. Nagyon kíváncsi lennék, mi jár a fejükben.

Új hozzászólás Aktív témák