Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz rothfb #11217 üzenetére

    Szoftveres gubancra én is tudok példát mondani. Az új Nokia 8110 4G telefonomban négy szolgáltató kártyáját próbáltam ki, és csak a T-mobile SIM tudja előhozni a VoLTE menüpontot.

    Van két SIM slot, a SIM1 és a SIM2.
    1. A DigiNet SIM-et akármelyik slotba teszem (beállítom az APN-t), megjelenik a 4G, van internet, de nincs VoLTE menüpont.
    2. A Vodafone SIM-et akármelyik slotba teszem (APN automatikus), megjelenik a 4G, van internet, de nincs VoLTE menüpont.
    3. A kártya mérete miatt a Telenor SIM-et csak a SIM1-be tudom betenni (APN automatikus), megjelenik a 4G, van internet, de nincs VoLTE menüpont.
    4. T-mobile SIM-et akármelyik slotba teszem (APN automatikus), megjelenik a 4G, van internet, és van VoLTE menüpont.
    5. Kiveszem a SIM1-ből a T-mobile SIM-et, a helyére beteszem a DigiNet SIM-et, és eltűnik a VoLTE menüpont.
    6. T-mobile SIM a SIM1-ben, a SIM2-be beteszem DigiNet SIM-et (beállítom az APN-t), megjelenik a 4G, van internet, és megmarad a VoLTE menüpont.
    7. A SIM1-ből kiveszem a T-mobile SIM-et, a helyére beteszem a Vodafone SIM-et, és megmarad a VoLTE menüpont.

    Na erre kössetek csomót! ;]

Új hozzászólás Aktív témák