Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balhmm

    tag

    válasz gyáliSanyi #70549 üzenetére

    De az első 3 hónapban csak 3000 ... szoval ez az akcio.. amugy, ha huseg nelkul kotod, akkor is 5999.. csak akkor nincs 3 hónapig a 3000

  • pw12345

    aktív tag

    válasz gyáliSanyi #70549 üzenetére

    Konkrétan azért drágult, mert jó egy éve, az összes focibuzi (mind a 12000, a maradék 8,5 millió lakosból), azon rinyált, minden létező fórumon, hogy nincs Spíler1, 2, 8 a Diginél, nem látják a PL, BL, XL, 2XL, stb. meccseket és mennek át a konkurenciához, mert a Digi egy XAAAAR (azóta, azon megy a siránkozás, hogy mennek át Flipre, mert nem érdekli őket a sport és ott jobbak az adók). :C Na, most lett, ezt, meg a hálózat bővítést, átépítést, mobil indítást valakinek ki kell fizetni. Nem tudom feltűnt-e, hogy a kenyér, a zöldségek és kb. minden más is drágult az előző év azonos időszakához képest? :U
    Te pl., azon nyavalyogsz, hogy nem használod a 200-at sem, más meg, azon, hogy csak 700-at mért. Ismerős?
    Én meg k..a jól el volnék réz kábelen, box nélkül, ha nem csesztetnék. Így meg szophatok a sz..tt, q..
    ONT egységgel, telibe ....tt kábelekkel, meg a többi ...sággal. :(((
    Mindenkinek más a prioritás.
    Meg nem kívánság műsor. Gyereknap is még odébb van.

    Most had sopánkodjak én is, ha már mindenki más is:
    Ez most komoly, hogy románokat küldenek ki? Ne őrüljenek már meg! Így is herótom van a dobozolástól, kábelezéstől, ha idetéved valami magyarul nem tudó dák,
    hogy saját hülyesége alapján barmoljon, az ONT dobozában viszem vissza nekik az ürgét, megetetni az ügyfelessel: hogy ez így nem működik,
    és nigériait, ukránt, nyüszétet, gagauszt, Hegyi-Karabahit, meg albánt se küldjenek. Valamint enoki, kecsua, szanszkrit, óhéber, piréz, arámi, kantoni, klingon és hasonló anyanyelvű munkatársak is felejtősek. Azokat küldjék a szlovákokhoz, hátha értenek bocsiul. :K
    Eddig úgy tudtam, hogy az a moldáv, amelyik beszél magyarul, az a román. ;]

Új hozzászólás Aktív témák