Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Calogero

    addikt

    válasz ubbconfig #6678 üzenetére

    Nem mindenütt ugyanaz a szitu, de hogy miért azt passzolom.

    Nekem már a megrendeléskor megkérdezték az e-amil címet. Beüzemeléskor már aktív is volt. Az e-mail címem @ipmedia.hu-ra végződik. (Debrecen, tócóskerti ügyfélszolg.)

    Unokatesóméknál telefonon kellett igényelni, az ő e-mail címe @digikabel.hu-ra végződik. (Debrecen, Füredi úti ügyfélszolg. (Újkert))

    A két lakótelep kb.10 km-re van egymástól.

    jah és a pop/smtp szerverek is mások.

  • McLaca

    őstag

    válasz ubbconfig #6678 üzenetére

    Tudtommal senkinek nem adnak alapból, csak ha kéri, de ezek szerint vannak települések, ahol gondolnak erre is. Én is az SMTP miatt kértem csak.

    arabicsnus: Még mielőtt több ökörséget írnál, a te problémádról nem a digi tehet. Vagy rosszul állítottad be a routert, vagy az ipod beállításait kefélted el. Szerintem utóbbi, vagy 2 in 1. :)
    Meg ezek a mobil kütyük elég finnyásak, érdemes a routerben a dhcp-t bekapcsolva hagyni (akkor is, ha a számítógépekre ettől függetlenül fix ip kerül).
    Amit idéztél szürkével, az meg véletlenül sem a wifire vonatkozik (még csak benne sincs, hogy egyáltalán wifi-képes routerekről lenne szó), hanem hogy a PPPoE fronton a routereknek vannak gondjaik a diginettel. De ez azt jelenti, hogy a netre se csatlakoznak, vagy csak nehézkesen.
    Azt kijelenteni, hogy egy router wifi részén egy adott szolgáltató miatt nincs net, miközben meg a kábeles részén van, vagy orbitális ostobaságról, vagy szándékos provokációról tesz tanúbizonyságot. Onnantól kezdve, hogy a router wan portján bement a net, a továbbiakban már a router sara, hogy hol fog belőle kijönni. :D

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák