Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz zsolt501 #63428 üzenetére

    miért csak 1000-res entben gondolkozok, jogos a kérdés, de hogy lehet összehasonlitani egy 100megás árát egy digi 1000-res árával ? 1000-rest az 1000resel hasonlitunk nem ?
    persze értem én azt hogy az 1200 Lada is elég egyeseknek de attol még enm fogom egy Ferrari-val hasonlítani Ferrari-t FErrari-val .

    az hogy csomagokat haosnlitottam bár tök nyolc mert 2200vs 5000 ft a gigás hüségnélküli csomagmentes ár különbözett ami közel 3e ft/hó sporolás Digi javára.

    Digi mobilos szolgáltatása nem versenyképes
    what???? ez mi? Digi mobile még nincs meg sem jelent mi nem versenyképes? egy emgnem jelent szolgáltatás versenyképtelen vagy mi van?
    én nem irtam digi mobile szolgáltatást a tel aza vezetéskes max a specko hordozhato vezetékes zoiper-es , az viszont igen is versenyképes 6,25ft-os dij meg 15ft mobil p +külföldi digi free nem csak belföldi.stb

    de ez itt mint irtam nem felületes ségröl van szo, de nem tartom releváns összehasonlitásnak azt hogy egy 100mbits net vs gigás net árát hasonlitunk szerintem igen is a gigás netett csak is gigáss nettel kell összehasonlitani, lehet valakinek elég a kissebb is de akkor a kissebbet a kissebbel csak ugye digi nél optikán nincs csak 1000-res.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák