Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz TeeJay #45668 üzenetére

    én továbbra sem támogatom a 200-tól nagyobb FELTÖLTÉST!!! mert szerintem felesleges és feleslegesen engednek plusz sávot torrent versenyzőknek

    ezzel teljesen egyetértek. nálam a le és feltöltés is torrentben 20MB/s-re van korlátozva, lefele azért, mert a vinyó felette már kezd szétesni, felfele meg így marad még egy kevés. de így is akármilyen torrent negyed óra alatt lent van, és ha sok a leecher, akkor úgyis fullon megy a feltöltés, és pikkpakk visszatölti, ha nem, akkor meg el sem éri ezt sem, ergo felesleges. a drága legnagyobb magyar oldal szabályzata meg úgy hülyeség ahogy van, pont a digisek miatt terítődik az anyag igen gyorsan, és a kisebb sávszéleseknek kell indokolatlanul sokáig seedben ülniük, mert a "nagyok" elterítik előlük az anyagot. ez digisként jó, többiként meg rossz... és még csak pont sem jár igazán érte, múltkor feltoltam fél terát az egyiken, de a mennyiség a legkisebb súllyal számít, a seed idő sokkal inkább. de felesleges ebbe belemenni.

    valamivel kell markentingelnie a diginek, valahová kell fejlődnie, ezért lesz az 500-as. marketing.

  • poli27

    veterán

    válasz TeeJay #45668 üzenetére

    Én megértem a te problémádat, hogy ott túl van terhelve a hálózat, de te mikor fogod megérteni hogy a gpon 2,5/1,2gbitje nem = 2,5 / 6 gigabites előfizető sávszélesség bedugításával... mert van management a hálózaton, ezt hívják multiplexelésnek. Elosztja szabályos időközökre a csomagokat amik jönnek a különböző előfizetőktől, és nem egyszerre tolja át a hálózaton, hanem késleltetéssel, ezáltal nem dugul be... Persze ez csak akkor megy jól, ha nincs 1000% túlterhelve..

    [ Szerkesztve ]

  • DonMaster

    addikt

    válasz TeeJay #45668 üzenetére

    oké értem , hogy te nem érted, mint irtma értem én, hogy nálad szarul let méretezve ez a Digi sara, de az hogy a technologiát nem ismered az vicces, szoval tegyüök fel 380e digi elöfizetö az vissza 3800gbits-et 100/100-as átlag netel ami szerintem tlejesen reális.
    ehez adjunk még t-home upc töl(+kiszsolgáltatok) is még vagy 15000Gbits-et akkro durván számolva ott tartunk hogy Magyarország internet hozzáférése 20000Gbits. te állitásod szerint.
    és ez mint legalább Dedikáltan. már csak ara vagyok kiváncsi, hogy ez téynelg meg is van Magyarországnak enniy? kétlem

    de az hogy értem , remélem végre megérted, hogy tudátában vagyok annak, hgoy nálad szar és hogy alul van méretezve a hálozat nálad. és a környákeden . mert sok helyen meg müködik normálisan ezt is ért meg és ez nem a 32-es gpon osztásbol jön. dugulás ide oda, marhaság,
    oszthatná 1-gpon 1 felhasználora vagy 2-re is a Digi . 32-vel olcsobb, más szolgáltato 64-es osztásal müködik.
    digi ahoz képest elégé jol kezdte el kiépiteni a hálozatát, de fejlesztés alt van igy jobb lesz nemt udom min kell neked mindig kiakadnod, komoylan legnagyobb tornet huszár te vagy, mindig feltöltés .

    persze amikor az 1000-rest is bevezették akkor is voltak sebesség problémák mos tis vannak és gyakoribbak elésznek, emelet ha emle a Digi akkor ugyan ugy nö a probléma. ennyi, ettöl függetlenül mivel van miböl adnia a digi-nek igy simán emelhet a sávszélen január1-ével pont az áfa csökenés miatt vna is rá lehetösége. ugy növelni hgoy az árak maradnak viszont többet ad, ami neki valojában pénzbe nem keürl mert már most rendelkezésére ál a sáv szél erre, viszont igy több pénz jön be ennyi tiszta márketing, és profit növekedés is.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák