Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dragon3000 #111898 üzenetére

    "náluk is volt emelés"

    Nem. Nem volt. Nagyjából ezer éve 40 lej az 1000-es csomag.

    "évek óta veszteséges"

    És mindezek ellenére fejlesztett volna, ha nem lehetetlenítik el. (És itt a fejlesztés alatt valódi fejlesztést értek.)

    "Lehet sírni a fórumokon, de sokat nem ér"

    Ettől függetlenül mindig le fogom írni a véleményem.

    Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

  • Wasquez

    senior tag

    válasz Dragon3000 #111898 üzenetére

    Látom, nagy rajongója vagy a tudjuk kiknek, családban is van sajnos és még a lombkorona sétányt is meg tudta magyarázni, hogy az úgy rendben volt ezé, meg azé!
    De mi látjuk a rendszer működését, és nem azért szar, mert magyar kézbe került és nem akarnának fejleszteni, vagy jobbak lenni! Hanem azért lesz minden szar, mert uram-bátyám világban a káderek kerülnek vezető pozícióba a közszférában, nem értenek semmihez, csak a filharmonikusok egyetlen hangszeréhez és mindenkit, aki kicsit is veszélyt jelent a féltett pozíciójukra, azt kinyírják rövid úton!
    Mindenhol arra törekedtek, hogy megszüntessék a versenyt!
    Szóval ezért nem számít senki semmi jóra, aki látja a nagy egész működését!
    Nekem net+tv+telefon 7500Ft volt, vettem két 1000Ft-os mobilt még a digi alatt, lett 9500Ft, aztán a váltáskor vettem még kettőt, 1000+500 most meg már 17600Ft lett.

    És nem arról van szó, hogy nem számol az ember az áremelésekkel, csak az a pofátlanság, hogy már nem is szólnak, csak látom, hogy megint magasabb számla érkezik, szép apránként, ahogyan szokták csinálni sunyiban mindennel!
    A minőséget meg közben viszik lefelé, a tv, szó nélkül, a net túlterhelve, időszakosan brutális lassulások, szakadozások optikai hálózaton!

    PC

Új hozzászólás Aktív témák