Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz wwenigma #4730 üzenetére

    Sokra mesz a HD-vel, ha nehany het utan miota bekerult a csatornakiosztasba mar csak ismetelgetesek vannak :)

    DIGI az egyetlen szolgaltato a nagyok kozul akinel nem lehet tematikus csomagokat valasztani, ok eldontik a elofizetok helyett mire van szukseguk, es kedvuk szerint cselekednek.
    Lassan nem marad csatorna, mert allandoan csak kivesznek, ha be is kerul valami akkor az biztosan sajat keszitesu sz@r, vagy olyan amit csak ok terjesztenek.

    Nem ertem a teljes logikajat annak amit csinalnak, addig ertem, hogy nem akarnak arat emelni es valoszinuleg ezert ritkitanak es potoljak a sajat sz@rjaikkal amiket fillerekbol fent lehet tartani, de miert nem kepesek nagyobb es dragabb csomagokat csinalni?
    Anno mikor kivettek az MTV csatornakat hasonlo megfontolasbol az kicsapta nalam a biztositekot, raadasul ugye potolni se sikerult mert az MTV nem igazan volt mar zene csatorna, hanem inkabb "reality" tv.
    Mindenesetre azota is hianyoznak nekem ezek a "reality" musorok, jokat lehetett rohogni rajtuk :)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák