Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyi007

    veterán

    válasz Freezee #45605 üzenetére

    Az egésszel az a gond hogy te végig egyes szám első szemelyről beszélsz és azt terjeszted ki általánosságban nézve. Míg mi többes számban beszélünk és azt vetitjük ki a többségre, az átlaghoz viszonyítva.

    Induljunk ki abból amilyen igényeid vannak mind tévézés s főleg annak felvétele szempontjából. Finoman szólva is elég egyedi. Még Iptv-s körökben is kevesen használják a Sorozatfelvétel funkciót pláne amcsi sport téren.

    S hogy mennyire nem életbevágó azt onnan tudom hogy van egy rendőr ismerősöm aki szintén él-hal az amcsi fociért és természetesen nincs ideje mindent élőben megnézni s angolban finoman szólva nem erős
    S mindemellett Digi user ő is. Mégis minden meccset begyűjt a Netről...

    Az is fura hogy az Epg nálad állandó probléma, míg nálunk a többi Digis usernak nincs problémája vele, amit beállítottam vele felvételre az mind sikerült is. És máshonnan is ezt kapni visszajelzésnek.

    DigiOnline-t két hete használtam amikor is nálunk a havazás után az áramszolgáltatás helyreállítás után még a kábeltévé rendszer dadogott de a Telekom net már működött. Mind az M4 s a Sport1 is jött vele a legnagyobb bitrátával, szóval fontos helyzetben amikor szükségem volt rá működött. Egyébként Bl meccsek voltak.

    Szóval a Digi fapados azért mert nincs videótéka meg programozható felvétel hozzá s azért mert NÁLAD nem megy az Epg. Ez van nálad és el is fogadjuk. Csak kérlek azt is fogadd el hogy: Ez nálad van így...

    De ettől másoknál még el kéne fogadni hogy nekik elég a Stb nélküliség, az olcsóbb havidij, a MŰKÖDŐ Epg, az átlagos igényeket simán kielégítő MŰKÖDŐ felvétel lehetősége a SAJÁT boxon keresztül vagy tévén. A szuperolcsó telefonálás lehetősége, az ingyenes Hd csomagok megléte és még sorolhatnám...

    Persze vannak gondok itt is de pl ezért van a Netem a Telekomtól s a Spíler Tv miatt van a MindigTv. De ezeket írtam is.

    Minden jót! :)

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

  • sly54

    tag

    válasz Freezee #45605 üzenetére

    Szia!Megkérdezhetem,hogy mi az amit nem tud a Technisat,mi miatt kellett eladnod?

Új hozzászólás Aktív témák