Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz Gaborz1 #32264 üzenetére

    Továbbra is a Te hozzáállásoddal van a gond. Több tv - többfelé osztott kábel, ami analóg esetben jelentősen befolyásolja a jelminőséget és ez a szolgáltató számára fontos infó. Két dolgot nem értek: egyrészt miért zavar téged ennyire, hogy tudni akarta, hány tv van a házban és ez miért annyira titkos információ, másrészt miből tartott volna "jobb a békesség alapon" foghegyről odaböffenteni egy számot? Az indokolatlanul makacs elv-ellenállást sosem értettem az emberekben. Saját dolgukat nehezítik meg.

    TomSawyer79: úgy érted, képernyőhöz igazításnál kétoldalt ott a két fekete sáv, de a kép tetejéből és aljából is levág egy kicsit? Vagy kétoldalt képernyő széléig ér a kép és hogy ne torzuljon, alul-felül vág?
    Manualja szerint van "alapkivitel, képernyő kitöltése, képernyőhöz igazítás", a speciálisban pedig "utolsó beállítás, eltolás, zoom, nyújtás". Utóbbiak közül nem aktív valamelyik, amikor a képernyőhöz igazítást választod?
    A digi a felbontásnak megfelelően küldi a jelet, a tv dolga azt megfelelően interpolálni, ha nem natív a felbontás.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

  • Flashget

    félisten

    válasz Gaborz1 #32264 üzenetére

    Megkérdezte, hogy mi a probléma, én elmondtam+hogy nem csak minket érint.
    Erre jött a kérdés, hogy hány tv-t érint

    Na most szerintem ő arra volt kíváncsi hány előfizetőt érint...rá kellett volna vágnod az egész utcát. ;)

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák