Keresés

Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz Ndruu #2362 üzenetére

    Azért az a 30/20Mbit-es net olyan hihetetlenül gyorsnak tűnik számomra a mostani 2/1-hez képest... Na mind1, legalább viszonylag stabil egy ideje a net, remélem szeptembertől nem lesz egyre megbízhatatlanabb...

  • rocket

    nagyúr

    válasz Ndruu #2362 üzenetére

    Igazabol az okokat nem ertem, a halozatuk kevesbe terhelt, voltak azert boven akik kabelrol valtottak lannetre, nem lenne konkurencia a megemelt kabelnet savszelesseg a kesobbiekben majd a lannetuknek, biztos vagyok benne mindenki valtana szivesen ha lehetseges lesz, szoval nem latom at miert "szivatjak" a felhasznalokat ezzel, raadasul kabelnetes ugyfelkor kozott van sok nagyon regi felhasznalo, mig lannet sok olyan helyen van mar, ahol eddig nem volt kabelnetjuk.

    Legalabb duplaznak meg 2/1 es 4/2-re.
    Egyebkent teljesen ertheto a felhasznalok nem tetszese, nekem se tetszik, hogy a kabelnet 1/.05mbit 2500ft, 2/1mbit 3500ft, mig lanneten meg 20/10mbit 2500ft, 30/20 3500ft, de nincs mit tenni, le kell nyelni ezt sajnos, vagy megszökni a digikabeltol :)

    Ilyenkor latni azert mit hoz az igazi verseny hianya, es miert rossz ez a felosztos rendszer a szolgaltatok kozott.

    Rakerdeztem par honap elteltevel ismet a lannetre, ugyanazt a blabla valaszt adtak, hogy a halozatuk folyamatos fejlesztes alatt all, es erdeklodjek a keruleti irodaban, ahol szinten semmit nem tudnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Aktív témák