Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz radi8tor #12382 üzenetére

    Detto ugyanígy vagyok, engem mégis megtalál két-három ilyen hirdető minden héten. (Fogalmam sincs, hogyan csinálják)

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #12393 üzenetére

    Milyen passzívval tudod megnyomni a sebzést? :U :) (Már a spirit-termelő támadások variálásán kívül, amit nem használsz, ha jól tudom)

    Most én is furyra gyűjtök. Még fogok is egy darabig, mert totál fapados darabot felesleges lenne beszereznem, vszg. semmi pluszt nem adna, ellenben egy 1100 körüli dps-ű, dexes, lyukas darab remélhetőleg fog dobni a jelenlegi 107k alapsebzésemen egy tisztességes adagnyit. Csak hát, ugye, össze kell rá kaparni az aranyat először. Úgyhogy farm, farm, farm...

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Nordic #12398 üzenetére

    Köszi az ötletet, ez eszembe sem jutott még! :R

    Persil: Igen, két egykezessel megyek. Ilyen most a karakter. Nem nagy szám, de részben filléres AH cuccokból, részben maga találta holmikból szerelkezett fel. (AH-t csak akkor kezdtem használni, amikor olyan 20-as paragon szinten járhatott már).
    Ebből - a filléres jellegből - következnek olyan dolgok, hogy nincs chc a nati gyűrűn, nincs legalább lightning reziszt a fejfedőn, vagy pl. nem inna gatyát hord (vitality-t és resistet így tudtam nyerni, a blackthorne duóval). De mindig az aktuális szükség és pénztárca szabta meg, hogy mi merre mennyit. Így alakult ki ez a karakter.
    Ritkán volt több pénzem 10M-nél, a héten kezdtem csak el gyűjteni kicsit komolyabban Fury-ra, de az sem lesz 100M-ás tétel, legalábbis kétlem, hogy annyi összejönne. Pedig - elvi alapon - egy kis LS nem lenne még rossz, de az már megfizethetetlen (ha értelmesebb chd vagy socket is társul hozzá, márpedig az meg kell).

    A jövőben persze igyekszem majd optimalizálni/ésszerűsíteni a jelenlegi cuccait is.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz szallasi007 #12401 üzenetére

    Nordic: Balkezes fegyverrel elégedett vagyok, szerintem tökéletes off-handnek, így azt nem tervezem cserélni (esetleg ha lenne rajta alapból chd még, akkor még jobb lenne, de ne legyen az ember telhetetlen). Így már "csak" kb. 250 dexet tárolok a jobbkezesen, de abból megfelelő fury-val lehet pótolni valamennyit. Így nem olyan vészes ez a probléma. De egyébként jól látod, alapból nem okés, ha fegyvereken gyűjti az ember a statokat. De nálam talált fegyver mindkettő, és képzelheted hogy örült a fejem, hogy még a dex is milyen jó rajtuk! Eszem ágában sem volt félredobni őket azzal, hogy fújj, main stat ne legyen rajtuk, mert akkor később nem tudok szabadulni tőlük... :DDD

    szallasi007: Az a helyzet, hogy nem vagyok mérvadó ez ügyben. Mivel nem überezek és nem xp-re hajtok (oké, sisakban xp kő van most, de csak azért, mert a hp-mat jelenleg elegendőnek érzem, a +MF és +Gold pedig annyira nem izgat, mert így is elégségesnek vélem mindkettő értékét, így maradt a +XP kő), szóval... mivel nem xp-re hajtok, így rendszerint MPL2-őn vagy MPL3-on megyek. Főleg MPL2-őn, mivel - hülyeségnek tűnhet, meg tudom, kicsi minta, de - nekem mindig több cucc esik (darabra), mint MPL3-on...
    Ide (MPL2-MPL3) 95%-ban elég az 1000 körüli LoH. De volt már azért olyan, hogy agyonvertem magam, amikor szukkubusz átoktól sújta, nem max hp-ról, frenzy shrine-os buffal zsinórban 5-6 kritikust belevertem reflectes dögökbe. Igazából ezért lenne jó nekem is némi LS, mivel az ugye a bevitt sebzés függvényében szívja vissza az életet, de az monknak csak fegyveren szerezhető be, és ha normális dps-t, chd-t vagy socketet is akarsz mellé, akkor már - számomra - megfizethetetlen kategória.
    Egyébként, ha gyors vagy és sokat ütsz rövid időn belül, akkor az LoH nagyon jó, moboknál pillanatok alatt visszatölt, de sajnos kell mellé az LS a reflectesek miatt, ha MPL5 fölött akarsz hajtani. (És ugyanígy, vszg. LS mellé sem árt az LoH. Talán az a legideálisabb, ha van mindkettő)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #12410 üzenetére

    Igen, de nem a mace helyére keresek furyt, hanem a karmot cserélném. :)
    (Egyébként, amikor kiszámolod, akkor figyelembe veszi a program, hogy a másik fegyveren is gyorsít a fury, és így mutatja a dps növekedést, vagy azt nem mutatja jól ilyenkor?)

    Nordic: Van türelmem, AH nélkül vittem végig a teljes játékot is. Előbb-utóbb összegyűlik annyi pénz, amenyi kelleni fog. :K A játékot így is élvezem, nem létszükséglet, hogy azonnal cseréljek, de persze hajt azért a fejlődés lehetősége, hogy jobban fel legyen szerelve a karakter.

    szallasi007: Nincs mit, bár szerintem semmi érdemit nem tudtam mondani. Passzívoknál nekem sokáig resolve volt (szerintem reflectesek ellen is csökkenti a bekapott sebzést, bár lehet, hogy ezt nem jól tudom), de mivel MPL2 és MPL3 nagyon könnyű, így a +10%-os mozgási sebességet növelő passzívot toltam be. De ha alapból kemény vagy (nem hiányzik a resolve) és gyors is (mondjuk van +24%-od bracer, cipő és gatya valamilyen kombinációjából), akkor lehet, hogy a guardian path nyerő még passzívnak a +15% dodge értékkel. Illetve, ha 50% fölött van a chc-d, akkor a sixth sense jobban megdobja, mint a guardian path.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Helmoras #12417 üzenetére

    Köszi, tényleg jó ár, de nem szükséges, ennyire nem sietek :)

    Szerk. Bocs a duplázásért.

    Heh, bocs, most látom, hogy nem is nekem szólt az ajánlat :DDD (Kicsit sietek, mindjárt ki is jelentkezem.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz persil #12428 üzenetére

    közben meg lehet kapna alacsonyabb dps-el, socket-el ÉÉÉÉs crit dmg-dzsel olyat, amivel dps-ben ugyan ott lenne és fele/harmad annyiba kerül

    Ez nagyon igaz! Én is találtam már nem egyszer olyan fegyvert a játékban, ami 1000+ dps volt sockettel, egyszer mintha még dex is lett volna mellette (igaz, nem számottevő), és mégsem tudtam lecserélni még azt a rohadt karmot, mert összességében mégis mindig kisebb volt a sebzésük. Hiába, a karmon lévő +58% chd (a socket mellett) ennyit számít. No meg az igen sok dex is tolja a sebzést felfelé, egy bizonyos szint fölött mind nagyobb mértékben.
    Viszont Nordic AH-ból belinkelgetős ötlete, illetve ProEvoFan linkjén lévő kalkulátor remélhetőleg nagyon hasznos lesz. Így legalább a jövőben az AH-ban meglátott fegyók között nem vakon, érzésre kell válogatnom (igaz, fegyvert még nem vettem AH-ból, részben pont emiatt).

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Sárpac #12489 üzenetére

    Pont tegnap vettem egy Furyt - fejből meg nem mondom pontosan az értékeit és még az armoryn sem látszik, de kb. - 160dex, socket, 1130 dps körül, és a Tiédnek pontosan a negyedébe került. És bár ez tűnt a legjobb ár/érték arányúnak az általam nézettek közül, meg max. 18M aranyam volt a vásárlásra, de hasonlók voltak még bent hasonló áron.
    (Néztem olyat is, amin gyárilag is volt chd a socket mellett, de ami megfizethető volt a számomra, azok közül a fenti sima socket/dex/dps kombós volt a legjobb, az növelte meg leginkább a sebzésemet).

    Ráadásul - tőlem szokatlan módon - kicsit elhamarkodottan, mert ProEvofantól, igaz összességében talán egy hajszálnyival gyengébb darabot, de a fentinél jobb áron is tudtam volna szerezni. (Csak elkerültük egymást, és kb. öt perccel azután szólt rám, hogy már megvettem a furyt...)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Sárpac #12535 üzenetére

    Bocs, de csak most jutottam gép elé.

    Szóval, nem néztem az AH-n az STR-es Fury-k árait, így nem vitatkozom, elhiszem, de mégis baromira furcsállom. Hogy miért?

    Mire jó a Fury? Valljuk be őszintén, egyetlen olyan tulajdonsága van, a másik fegyver sebességét is növelő hatása, ami miatt kiemelkedő cuccnak számít. Sebzésben és egyéb tulajdonságokban jóval olcsóbban találni hasonló vagy jobb darabokat. Ergo, azoknak jó, akik két fegyverrel harcolnak. Nekik viszont nagyon jó.

    Az árakat általában a kereslet-kínálat viszonya határozza meg alapesetben. Ezt még én - egy közgazdaságtani analfabéta - is tudom.

    Miért írtam le mindezeket?

    Mert a fentiek alapján az Int-es Fury-knak kellene a legkevesebbet érnie. Varázslók és vicsdokik nem harcolnak két fegyverrel, nem profitálnak a fegyver legvonzóbb tulajdonságából, nekik nem túl csábos egy Fury alapból (legalábbis, aki keres közülük, ugyanazon áron sokkal jobb/hasznosabb fegyvereket találhat).

    Az Str-es Fury-kat a barbárok használják. Vannak kétfegyveres barbik, de sokan Skornoznak vagy pajzs+fegyver kombót használnak. Utóbbinál pedig ugyanaz a helyzet, mint a varázslóknál és dokiknál... Ergo, a barbárok csak egy adott hányada keresi a fury-t.

    Dex-es fury? DH ugye kiesik, ám 100 szerzetesből 99 bizony két fegyverrel szaladgál. Aki meg nem, azok is szinte kivétel nélkül átváltanak erre egy idő után. Akkor meg az egyik kézbe a Fury bizony top választásnak tűnik, hiszen hiába van a fear hatás, ami esetleg idegesítő lehet, de a másik fegyver közvetlen tuningolása túl nagy csábítás.

    Arra akarok csak tehát kilyukadni, hogy vszg. a dex-es fury-kra van a aleginkább kereslet a három típus közül, elvileg tehát ezeknek kellene a legdrágábbnak lenniük. A valóság persze néha mutathat mást, de én akkor is igencsak furcsállom, hogy egy ugyanolyan str-es darab 4-szer annyiba kerüljön, mint az elvileg több ember által keresett dex-es. (És szerintem még akkor is többen keresik összességében, ha barbárral amúgy esetleg jóval többen játszanak, mint monkkal).

    Nem kötekedésből írtam, szóval peace meg respect :K , de nekem akkor is baromi furcsa és nehezen elképzelhető az, amit írsz.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Sárpac #12544 üzenetére

    Ööö, sehol nem írtam olyat, hogy jobb vagy rosszabb a skorn, így kár vitába szállnod... :DDD Csak annyit jegyeztem meg, hogy barbiknál a kétkezes, a kétfegyveres és a fegyver+pajzs felállásra egyaránt van sok játékos.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz vendingo #12600 üzenetére

    Ugyan mikromanus a helyi grammar nazi, én meg nem szándékozom ellopni a kenyerét, de nem bírom megállni, hogy ne kössek beléd, mivel kétszer is úgy írtad zsinórban:

    egyenlőre a sorozatgyilkos darabol fel. Egyelőre viszont nem kell még tartanod ettől.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Kicsimix #12570 üzenetére

    Amit írsz, az egyrészt igaz, és egyet is értek vele, de kicsit szerintem félreértettél. Én azt hangsúlyoztam, hogy ha nem használsz off-hand fegyvert, akkor ugyanazt a teljesítményt megkapod jóval olcsóbban ritka cuccból is, és éppen ezért szvsz wizardnak és WD-nek közel sem olyan fontos, hogy ott legyen a Fury, mint mondjuk egy dual wieldes barbárnak vagy monknak. Kicsit nézelődtem AH-ban (most tudtam otthoni gépnél leülni), mert nem akartam csuklóból esetleg valami hülyeséget visszaírni.

    Szóval, 50chd, 150 Int, socket és 1100dps feletti sebzés volt, amit nézegettem. Echoing Fury-nál ez több száz milliós tétel (a legolcsóbb per pillanat 350M). Ugyanez sima sárgánál néhány tízmillió. Igaz, utóbbiaknál valóban jóval kisebb a választék, lehet, hogy egy hétig is nézelődhetsz, míg kapsz kedvedre valót. De akkor is nagyságrendi különbség van a kettő között árban. Egyébként pedig ugyanott vagy a kettővel, ha source-ot vagy mojot markolsz a másik kezedben.
    A topdps wizardok pedig szerintem ne legyenek már mérvadók. A legtöbb embernek az egész cuccosa nincs annyiban, mint azok a Furyk, amiket náluk láthatsz.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #13647 üzenetére

    Basszus, ha előbb olvasom ezt...
    Pont tegnap este még utolsó körben találtam egy Inna övet 79 vittel (dex 94 és még 30 int volt rajta), fel is tettem AH-ra. Beléptem az imént a játékba, hogy kiszedjem, ha ott van még (Neked baráti áron odaadtam volna, mondjuk 5M-ért), de már elment... Ráadásul nem sokkal korábban... :(

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    Elnézést, hogy grammar naziskodom, de már kb. a negyedik embernél látom itt a fórumon konzekvensen rosszul használni a szót, így megjegyezném:

    a had az a sereg egyik szinonimája, az engedtessék meg kifejezésnek a rövidebb formája pedig hadd, így két d-vel. :K

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Nordic #14223 üzenetére

    Hjah, akinek a Furys eladásból még verőemberekre is telik... :DDD ;]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz DIMITRIUS #14475 üzenetére

    Két ilyen fegyverrel nem is csoda :) Bár a fejszén az ias helyett jobban mutatna némi +chd.

    Szerk: Azért a monk páncéljában (nadrág, mellvért) lévő kövek kisebb vagyont érnek önmagukban is. (Ha belegondolok, hogy én most éppen arra gyűjtök, hogy a két fegyverembe jusson 100-as kő, erre más meg a páncélját is ilyenekkel csinosítja ki... :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #14482 üzenetére

    Azt néztem én is. :K MPL3 fölött kevés lenne már az a minimál LoH az LS mellé. Illetve nagyon-nagyon oda kell figyelnie.

    Most MPL3-at én is a "gyilkolós" amulettemmel tolom és elvagyok a 2.8%LS-sel natúrban, de ha feljebb megyek, akkor bizony váltok át a másik amulettemre (az -15k sebzés, de 900LoH és +50 reziszt). És még ez a 900LoH és az off-handben lévő 2.8% LS is éppen elég tud lenni olyan MPL5-6 környékén is. Sőt, ésszel kell lenni, mert bizonyos refis csoportok, főleg ha egyszerre ütök több dögöt, még ilyen életszívás mellett is akkorákat tudnak ejteni a HP-men, hogyaz csak na!

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #14485 üzenetére

    Mert csak a "margóra" szántam a mondanivalód mellé :)

    Azt néztem egyébként, hogy két 100-as kővel és egy dexben kicsit izmosabb bracerrel nekem is meglesz a 175k unbuffed (sőt, talán még kicsit több ism de nagyjából annyi összejön).
    És még lehet fejlődni onnan felfelé is persze, de már vagy csak erős kompromisszumokkal (pl. Vile-os vállvért magas dex-szel, de akkor egy rakat HP-nak búcsút mondhatok) vagy pedig irdatlan költségek révén. De nem gond, a mai napig szívesen futok két-három rövidke farmkört minden nap, egyáltalán nem unom, és marad ez így a jövőben is, így előbb-utóbb lesz talán olyan drop, amiből lehet még nagyot ugrani. Addig viszont megelégszem azzal, rövidtávú tervként, hogy legyen meg a két kavics meg egy jobb bracer. Most ezek érdekében hajtom a szerzetesemet. :)

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz fahrii #14590 üzenetére

    Eddig nem szóltam bele, mert, fogalmazzunk úgy, hogy bárki megtévelyedhet egyszer (pl. kornel76), de te a jelek szerint nem az ilyen egyszer hülye voltam, de már bánom kategória vagy.

    "én pl filmet meg sorozatokat néztem mindig játék közben, különben szarrá untam magam"

    Miért, kötelességed? Talán mögötted áll Szergej és Igor az ukrán maffiából és levágják a fejedet, ha nincs meg a napi X óra farmolás...?

    Ha valamihez nincs kedvem, különösen, ha az egy közönséges JÁTÉK, akkor mást csinálok. Vagy nem?

    Bár, aki pitiáner véglény, és egy közönséges játékból is csak "a nagy lét" akarja lecsapolni, csak ezért játszik, természetesen illegális eszközökkel, arra kár minden szó...

    Én csak ennyit üzennék az ilyeneknek: TAJGETOSZ!!!!

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Gothmog #14601 üzenetére

    Szerkesztési időből sajnos kifutottam, így külön hsz-be megy...

    Most néztem, hogy az elején kicsit talán félreérthetően fogalmaztam, úgyhogy mielőtt valaki mást gondolna rólam (mondjuk, hogy én is botoztam - nem, én soha nem éltem ilyesmi eszközökkel semmilyen játékban), csak írom, hogy azért nem szóltam bele eddig, mert hátha fahrii is az egyszer megtévelyedő kategória és nem akartam én is neki esni. (Pedig alapból ki nem állhatom a csalókat!! A "megélhetési" warezolók mellett ez a másik legalja kategória) Ám a későbbi hozzászólásaiból mást szűrtem le.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Szatesz. #14624 üzenetére

    Tudtommal csak a main hand kapja a bónuszt.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Agro #14966 üzenetére

    Most néztem, nekem is jött. De nálam a levelező automatikusan a spam könyvtárba rakta... :D

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    Nahát, mostanában tényleg minden estére jut egy kis gebasz az AH-val (31075-ös hibakód)...

    Szerk: ReFleXX: az aláírásodban az utolsó szót szerintem elírtad... :K (Nem tudok oroszul, de kíváncsi voltam , hogy mit jelent, és a google fordító javaslata szerint az uccsó szót "k" betűvel kellene kezdeni, hogy értelme legyen)...

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ReFleXx #15133 üzenetére

    Körülbelül: aki ezt e tudja olvasni, az dohányos. :DDD Csak "burite" helyett "kurite" a jó a google szerint.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Gorneck #15296 üzenetére

    Az az off-handben lévő kard kőkemény :K :C

    Én is tudtam fejleszteni mostanában egy keveset, úgyhogy be is linkelem a szerzetesemet. Van még hova fejlődnie (igaz, most már sokba kerülne minden), de már alakul. :K

    Kicsit csalókák az értékei, mert ezzel a gearrel csak MPL3-on farmolok. Ha magasabbra megyek, akkor amulettet cserélek, ami -17k dps, de cserébe +50 reziszt és +900 LoH. Utóbbi miatt kell cserélnem, mert MPL5-6 környékén az off-handben lévő LS már nem elég a refik ellen. Kell az a +900 LoH.

    Segítőnek én az enchantresst használom. A rouge ugyan kb. +4.5k dps-t jelente a mostanihoz képest, de ennyire nem hajtok a minél magasabb dps-re és már megszoktam a lánykát :)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Gorneck #15353 üzenetére

    Igen, már többen is leírták, ha többet ütsz egyszerre, ami SW-vel nem is nehéz pl., de megy azért szimplán a FoT-rel is, akkor hatványozottan jönnek vissza a pofonok. De nekem MPL3-on nincs bajom, simán elvagyok a szimpla LS-sel. Néha, ha keményedne a helyzet, akkor Serenity bekapcs, illetve a BF helyett az SSS-t használom (illetve mindig azt használom, mert nagyon szeretem), így kisebb ugyan a damage outputom, viszont, ha gond van refisekkel (vagy moltenes tűztenger közepén állok stb.), akkor az SSS is nagyon hasznos tud lenni, mert úgy sebzek egy csomót, hogy közben sebezhetetlen vagyok, illetve immunis minden káros hatásra.
    SSS hátránya a magas cooldown, bár az egyik rúnával ez csökkenthető, illetve Beacon of Ythar még tovább tudja ezt csökkenteni. Egyszer talán ki is próbálom azt a kombót.

    De az igazat megvallva, MPL3 fölé nem szoktam menni. Eddig még sohasem übereztem, egyszer kezdtem el kulcsokra vadászni, és olyan MPL5-6-on hamar összeszedtem az első három fejezet wardenjeitől 3-3-3 kulcsot, ám amikor az Act4-es terrordemon 8 runból csak egyszer dobott kulcsot (MPL5-ön, természetesen 5-ös NV-vel mindig), akkor azt mondtam, hogy leszarom, nem is kell nekem hellfire gyűrű :DDD (Az übereket azért megnézném majd egyszer, ha olyanom lesz, mert azt sem tudom, hogy melyik mit csinál - nem néztem youtube videókat, mert nem szeretek spoilerezni)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Szancsó #15363 üzenetére

    Ja, igen, nem kulcsot, hanem receptet, tényleg. Ez van, ha csuklóból pötyög be valamit az ember. De hogy tényleg csak egyszer kellene? :) Nem olvastam még pontosan utána, de azt hittem, hogy az Act2-es plan az, amit egyszer veszel meg, ellenben a terrordemonos receptből kell minden egyes portál elkészítéséhez egy darab. Értelme is úgy lenne, de majd utánanézek.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz sunnymarcell #15372 üzenetére

    Igen, köszi, közben magam is utánaolvastam, és az Act2-ben vásárolható plan az a gyűrű készítéséhez kell, nem a portálokéhoz, úgyhogy rosszul emlékeztem. De mindegy, különösebben nem is izgat most a Hellfire gyűrű hajkurászás... :)

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Gothmog #15375 üzenetére

    No, gondoltam, kipróbálom én is az übereket, mert volt három portálom. Így 60-as PL fölött már talán illene legalább egyszer látni őket :D Eddig nem ismertem őket, és nem is spoilereztem róluk, így - egy-egy néven kívül - nem tudtam, hogykik lesznek és mire lesznek képesek.
    Egyedül vágtam nekik, MPL5-ön, mert így, gondoltam, nekem is van esélyem talán, és esetleg még komponens is fog esni. (Annyit spoilereztem azért előzetesen, hogy hol tudom megnyitni a portált, mert magamtól nem jöttem rá.)

    Úgyhogy álljon itt egy kis kéretlen élménybeszámoló :)

    Megnyitottam egy portált. Elsőre Skeleton King és Maghda fogadott.
    Elkezdtem ütni őket mint a bolond, majd kb. két másodpercre rá full hp-ról hirtelen halott voltam. Mint kiderült, a Magdi anyus által idézett rajok itt keményebbek. Na, ezek tényleg über dögök, gondoltam, de sebaj, visszamentem. Második próbálkozásnál SK már éppen elhullott, de annyira rá koncentráltam, hogy Maghda két rajjal is megtalált egyszerre. Kampec. Mindegy, megpróbálom harmadszorra is. Ekkor már jobban ügyeskedtem. Ki is feküdt mindkettő. Viszont semmi sem esett.

    Sebaj, kipróbálom a következő portált. Rakanoth és Ghom. Hmm. Rövidre fogva, itt egyszer haltam meg, de másodjára már, egy-egy szívbaj közeli momentumot átélve, de elhullott mindkét dög. Ám itt sem dobtak komponenst.

    Hát, nézzük már meg akkor a harmadik portált. Azt tudtam, hogy Siegebraker lesz itt, mert azt olvastam már itt fórumon, hogy ő az egyik über, és reflectes, meg hogy el kell csalni, mert az überpajtásával együtt (akire nem emlékeztem, hogy ki lesz) halálosak, de erősen. Gondoltam, nézzük azért meg, legfeljebb a negyedik-ötödik halál után hagyom őket a fenébe. Kiderült, hogy az idegesítő Kula Zoli a másik betyár, nem győztem kicammogni a rohadt lassítós gömbjeiből és szaladgálni utána, mert állandóan elteleportált. Közben az emeletes dög persze végig a nyomomban volt. Mindegy, a lényeg az, hogy behalás nélkül letudtam őket, de ezt a párost éreztem a legidegesítőbbnek, és ők sem dobtak semmilyen komponenst.

    Mindegy, legalább az übereket kipróbáltam. MPL5-6 környékén egyedül is elboldogulok velük a jelek szerint, ha még szenvednék néhány kört, akkor lehet, rutinszerűen tudnám leverni őket, azonban k*rvára nincs kedvem kulcsokat farmolni és ezeket a majmokat gyilkolni egy szaros gyűrűért, amit valószínűleg nem is hordanék, úgyhogy nekem ennyi volt az überezés :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Sirandrish #15442 üzenetére

    ;] Bazz, az totál kiment a fejemből!! :C

    De nem számít, nem az volt a lényeg, hogy dobjanak, csak látni akartam már őket.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15686 üzenetére

    Nem vagyok valami óriási monk-szakértő (bár szinte csak szerzetessel játszom), vannak itt a fórumon nálam jóval tapasztaltabbak (dadan, ProEvoFan pl.), de szerintem a kevés vit-ed és alacsony életed nagyon behatárolja, hogy mit lehetne cserélni. Amiket néztem, hogy esetleg le lehetne váltani másra, önmagukban azokkal életet buknál, és az nálad már halálos. Így is két pofontól kifekszik vszg. a karaktered, ha nem vigyázol.

    Szóval, így kicsit zsákutca jelenleg a monkod, mert több dolgot is le kellene cserélni szinkronban, hogy előre tudj lépni érdemben. Tudom, mert jártam én is hasonló cipőben.

    Én azt csináltam egyébként ebben a helyzetben, hogy megterveztem, miket mire cserélnék, melyik cuccon mit szeretnék elérni, mi fontos rajta, és eme terv mentén szépen elkezdtem nézegetni az AH-t, és venni a cuccokat. (ProEvotól kaptam néhány általános tanácsot, de azért alapvetően a saját fejem után mentem, ami mondjuk 90%-ban egyezett a véleményével, mert hasonlóan láttuk a dolgokat.) Persze mivel nem volt annyi aranyam, hogy rögtön meg tudjak venni mindent és mindenből azt, amit szerettem volna, ugyanakkor nálam is az volt a helyzet, hogy egy-egy dolog lecserélése önmagában élet vagy reziszt szinten erősen gynegített a karakteren, már-már egészségtelen mértékben, ezért félreraktam stashbe addig az új cuccokat. És amikor összejött annyi holmi az eltervezettekből, hogy volt már értelme magamra aggatnom őket, mert tényleg dobtak a karakteren látványos rontás nélkül a különböző kritikus pontokon, csak akkor öltöztem be. Akkor viszont annál nagyobb volt az öröm, mert érezte az ember tényleg, hogy lépett előre.

    Most nálam így néz ki a monk: Iskander
    A DPS értéke az Enchantress segítő ias passzívjával értendő, tehát nem 100%-os unbuffed. Ez az MPL3 farm gearje. MPL4-től fölfelé egy másik amulettet használok, ami -17k dps, de +50 reziszt és +900LoH. Ez már kell oda a refik miatt, de 1.07-től remélhetőleg nem lesz rá szükség, hanem elég lesz csak kicsit jobban odafigyelni :)

    Én a közeljövőben (ha lesz rá aranyam), legközvetlenebb tervként a Natalya cipőből szeretnék majd egy dexben izmosabb darabot kifogni, illetve Inna gatyában szintén egy magasabb dexes darabot. Ha Vit helyett lightning reziszt lenne benne, hát annál jobb, a sisakban lévő követ lecserélve úgyis tudok kellő mennyiséget dobni az életen.
    A többi cucc cseréje nálam is vagy aránytalanítana erősen (pl. Vile Warddal nagyot dobhatnék még a sebzésen, de rengeteg életet buknék), vagy egyelőre megfizethetetlen kategória (tisztességes értékű chd+socket kombós Echoing Fury a mostanihoz hasonló dps-sel, vagy 5-6% körüli chc-s Natalya gyűrű). Az ember meg ugye addig nyújtózzon, míg a takarója ér... :K

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Vismajor01 #15759 üzenetére

    Mi neked a normális? 140 dex 60 allres 6 cc? Az naná, mert olyan nem is létezik.

    Viszont, ha nem ragaszkodsz a Lacunihoz (bár az szerinted "alap"), akkor ilyet sima bracerben 2-5M közötti áron is kifoghatsz. Most is van bent egy ilyen darab 3.5M-ért. Igaz, azon nincs 12% MS, de azt össze lehet szedni máshonnan (Nati cipő, Inna gatya, csak hogy a két legnyilvánvalóbb, DH-nak is alapvetőnek/erősen ajánlhatónak mondható cuccot írjam).

    Szvsz a Lacuni alapesetben, ha nincs korlátlanul aranyad, akkor szerintem pont hogy felesleges presztizs/divatcucc. Ha kevés az arany, alacsony a költségvetés, akkor abból a pénzből sima bracerek között találhatsz összességében erősebb darabokat.
    Ha viszont rohadt sok aranyad van, az más, akkor a chc-ias párossal tud ütni, de kegyetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz sunnymarcell #15763 üzenetére

    Ok, addig nem olvastam vissza, csak megakadt a szemem a "Lacuni az alap" jellegű megjegyzésen. Bár én ettől függetlenül az evidens tegez mellett a kesztyű és két gyűrű trión próbálnék még elsődlegesen az attack speedet szedni (meg persze még amuletten, ha tudok jót szerezni). Mondjuk egy Nati gyűrű (csizmával) alap lenne neked. Lehetőleg mindegyiknél chc és ias párossal. CHD-d úgyis lesz nagyjából elégséges a Manticore-ból (ha dupla socketes), meg a megfelelő passzívból.
    Lacunival tényleg az a helyzet, hogy az igazán jó darabok meglehetősen drágák. Bracernél én a dex/reziszt/chc hármasra mennék rá. Esetleg Dex/Vit/CHC hármasra, attól függ, hogy vit-tel vagy reziszttel állsz-e rosszul (persze a dex/vit/reziszt/chc együtt a legdurvább, de akkor már drágább holmiknál járunk megint).

    De majd a DH szakik megondják a tutit :)

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Vismajor01 #15766 üzenetére

    Én az IAS-t Inna gatyából, Nati gyűrűből, Dead Man's tegezből, Witching Övből szedném össze alapból. Nati cipő és Inna gatya kiadná a 24% MS-t is egyúttal. Ezek egyszerűen olyan cuccok, amiket nem csak az IAS miatt szerez be az ember, hanem alapból rohadt jók! Azután persze kell még IAS feltehetően, de a gyűrű és amulet adja magát, mint lehetőség. Hiszen ezeken dps-t igyekszik gyűjteni az ember, s annak az egyik lehetséges kompnense az IAS. A továbbiakban esetleg egy olcsóbb mempo is szóba jöhet, bár ha dps növelés és nem túl nagy a keret, akkor az Andariel sisak talán nyerőbb lehet. És csak a legvégére hagynám a lacuni lehetőségét, ha mindez még nem elég. Egyszerűen csak azért, mert mondom, kb. 5 millából 140 dexes, 60 all rezes, 6chc-s bracert kapsz, és ezzel csak egy igen-igen drága Lacuni példány tudna versenyre kelni.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz sunnymarcell #15774 üzenetére

    Figyelgetni kell az AH-t, illetve apránként tud fejleszteni az ember rendszerint, nem tud mindig mindent megvenni egyszerre.
    Egyébként pedig Nati gyűrűt és Inna gatyát is kapsz 10M alatt olyat, amit szégyenérzet nélkül hordhatsz, míg esetleg később le nem cseréled őket valami combosabbra.

    Ha gondolod, hogy most előrelépés, akkor vedd meg nyugodtan azt a Lacunit, de később szerintem cserélni fogod még. WH övből pedig nem muszáj all rezisztesed venned. Sőt, nem muszáj WH övet sem venned, csak éppen IAS-t kapsz vele, illetve kapsz még annyi CHD-t, hogy a Manticore és a passzív skill mellé fel tudsz csúszni 400% fölé anélkül, hogy kesztyűn, gyűrűn vagy amuletten egy fia százalékot is kellett volna áldoznod erre. És ugye IAS-t akarsz növelni mindenképpen. Erre pedig övben a WH a megoldás.

    De nyilván pénzkerettől függően sokféle (kényszer)megoldás összehozható. Csak arra kell ügyelni, hogy a végén kiegyensúlyozott legyen a dolog. (Persze mondani könnyű, tudom)

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #15825 üzenetére

    Én régen használtam a WoL-ot, de nem az olcsósító, hanem az Explosive Light rúnával. Ezzel gyakorlatilag nem volt "harangpotyogtatás", hanem a monkból csapott ki közvetlenül (és késedelem nélkül) egy fénycsapás, ráadásul körbe, és minden a közeledben álló ellenfelet sebzett és hátralökött.
    A drágasága miatt szoktam le róla (az olcsósító rúnával már nem tetszett annyira), illetve amiatt, mert magasabb MPL-en az akkori sebzésemmel nem találtam hasznosnak.
    Én végül az SSS-nél állapodtam meg, ami a magas cooldown ellenére is nagyon hasznos tud lenni időnként (magas sebzés+sérthetetlenség). Már meg is maradok ennél, nem variálok :)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15824 üzenetére

    Következő lépésként én amulettet keresgélnék a helyedben. Olyat, amin CHC is van (mert azzal nem állsz túl jól). Mondjuk CHC/CHD páros, lehetőleg min-max sebzéssel és main stattal. Ha ilyet nem találsz megfelelőt jó árban, akkor vagy a min-max sebzéstől tekints el, de akkor kiugróan jó értékű main stat legyen rajta), vagy a main statól, de akkor tisztes (ilyen 30-60 körüli) sebzés legyen rajta.

    Az azutáni lépés, de az már fájdalmasabb költségekbe kerülő, az off-hand cumód cseréje lenne. A bőven 1200 fölötti dps, az LS meg az IAS nagyon mutatósak a karmodon, de mégis visszafog szerintem sebzésben. Ha tudod növelni a CHC-t (mondjuk amulettel dobsz rajta egy 8-9%-ot), akkor már inkább egy olyan fegyvert kellene keresned ide, ami chd+socket+LS kombót tud. CHD az minimum 50% legyen, de minél magasabb, annál jobb. LS az kell, mert nincs rajtad máshol "élettöltés", a socketbe pedig minél izmosabb smaragdot kell beletömni a damage buffért. És mivel nem Fury-zol, hanem a lightningos karmot használod, ezért a sebességed megőrzéséhez érdemes lenne nem a buzogányok/pörölyök és lándzsák között válogatnod.
    Hát, nem lesz egyszerű, ez nagyon szűkíti a kört, és irdatlanul meg is drágítja...

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz sunnymarcell #15774 üzenetére

    Tegnap csak rápislantottam AH-ra. Példának okáért, Nati gyűrűből 4.5M-ért volt bent 130dexes, 9ias-os, 11-48 damage-os darab (de lehet, hogy 9-48 damage volt, erre nem emlékszem pontosan).

    Szerk: elnézést a "dupla posztért", később jutott eszembe, hogy reagáljak még egy másik hsz-re.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15866 üzenetére

    A CHC-CHD-AS triós amulettek megveszekedett árban vannak. Egy CHC-CHD kombós elég lehet, és azt is úgy válaszd meg, hogy a CHC legyen rajta nagyon erős (lehetőleg 9-10%), nem gond, ha a CHD csak 50% körül mozog mondjuk. Esetleg lehet CHC és AS duós is az amulett. Később, egy socketes CHD-s off hand fegyverrel úgyis kamatostól megtérül a dolog.
    Ha jobb lesz a CHC értéked, akkor egy WH öv is nagyobbat fog még a most látottnál is dobni a sebzéseden.

    Az életerő kérdése az fájó. Ezért szívás, ha fegyvereken vagy gyűrűkön-amuletteken hordja a vitality-t az ember. Nehéz utána ezeket cserélni.

    Van egy tartalék amulettem, amivel életet ugyanúgy veszítenél, mert nincs rajta vit, de CHC-CHD kombós, van rajta min-max damage és lightning resiszt is (úgy emlékszem, mintha te is lightning rezisztes monk lennél). Valamint egy jókora adag Life on Hit. Szívesen odaadom kölcsönbe ha tudod használni és dob rajtad valamit, míg nem találsz egy megfelelőt.

    GothmogHun#2175 a tagem. Ha gondolod, vegyél fel. Estefelé leszek gépközelben.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Sirandrish #15906 üzenetére

    +1
    A "vanilla" Titan Quest ugyan rém gyenge volt kezdetben, de a patchekkel, valamint a kiegészítővel egy olyan játékot kreáltak belőle a végére, hogy - őszintén szólva - a Diablo 2-őt elő sem bírtam venni utána, mert egy mankós nyomoréknak tűnt dinamizmus, kigondoltság és kezelhetőség szempontjából. Elég sok időt beleraktam TQ-be, volt jó néhány karakterem, és éppen jelenleg is fent van a játék, mert húgom terelget benne egy Hunter/Dream kombós macát. És ahogy néztem - a kiegészítő pályáin járt éppen legutóbb, konkrétan az alvilágban - bizony pofás kis játék a mai napig, jó pörgős (bár az Inferno fokozatos D3-hoz képest azért lassabb) játékmenettel. Mondjuk, ha belecsömörlök a Diablo3-ba, akkor ahhoz sem lesz kedvem. :DDD

    Erre az esetre nálam a Baldur's Gate sorozat vár feltelepítve a gépen egy sokadszori újbóli végigjátszásra, sőt el is kezdtem egy Inquisitor osztályú paladint, csak éppen ez a rohadt Diablo3, a monoton farmolással valahogy még mindig ragaszt a képernyő elé. Míg érzem, hogy tudok fejlődni benne, addig leköt ez a szar... ;]
    Úgyhogy szerencsétlen paladin már kb. három hete Beregostban ácsorog még Jaheira, Khalid és Imoen társaságában (már ha tudja itt valaki, hogy miről beszélek... :D )

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Nordic #15920 üzenetére

    Persze, majd a lawful good paladinom chaotic evil elmebeteg nekrókkal és félszerzet orgyilkosokkal fog kószálni... :DDD

    Imoent a történet miatt viszem mindig (mivel a BG2-ben ugye komoly szerep hárul majd rá), nem azért mert acélosan erős lenne a harcban. Egyébként pedig zárnyitásra és csapdakeresésre azért szükség van, és a többi szóba jöhető jelölt bizony még harmatosabb vagy egyszerűen csak ellenszenvesek (a vivern-vadász félel harcos-tolvajt leszámítva, aki nagyon penge karakter, de őt elég későn lehet felvenni)
    Egyébként pedig kb. 15. végigjátszásom lesz, úgyhogy csukott szemmel egy félbéna félszerzet koldussal is végigviszem már szólózva. (Anno a megjelenés napján szerváltam be, csorgó nyállal vártam, és még vizsgaidőpontot is toltam miatta, mert nem bírtam félbehagyni és fizikai kémiát tanulni helyett... :D Mai napig jobban is szeretem a BG1-et, mint a második részét, bár a legnagyobb ász nálam a Planescape: Torment. Az nekem a best cRPG ever! :K ).

    Andrish: Nekem a sima Warfare/Defense kombó jött be a legjobban. Holt egyszerű felállás, de hatalmas érzés pajzssal képen törölgetni a monsztákat. Háromféle passzív is volt rá, úgyhogy bizonyos idő után úgy harcolt az ember a fegyver/pajzs kombóval, mintha két fegyver lett volna a kezében :D De sokféle karakterem volt nekem is.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz P00By #15934 üzenetére

    Milyen szar érzés lesz ezt elbukni, amikor véget ér a public test... ;]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15957 üzenetére

    Igen, megnéztem még tegnap (emlékeztem, hogy kicsit korábbról linkelted már az armory-dat). Szerintem bőven jó darab.
    Néztem, hogy rezisztekkel nem állsz rosszul, így én egy WH övet keresnék most a helyedben abból a maradék aranyból. Övcserével életet nem buksz, így ha keresel egy olyan WH övet, amin van dex (abból nem lesz sok, 100 alattira készülj) és mellette mondjuk lightning reziszt (jóval olcsóbb, mintha all reziszteset keresnél ugye), és lehetőleg minél magasabb IAS és CHD (előbbi legyen 9%, ha lehet, utóbbinál pedig 40% feletti érték lenne jó), akkor minimálisat buksz rezisztből, de nagyot ugrik megint a sebzésed.

    Ami gond lehet, hogy esik az armor értéked majd várhatóan, talán 4000 alá is, de ezt egy passzívval simán ki tudod küszöbölni (Resolve vagy a Beacon of Ythar helyére beteszed az 50% dex armorhoz adódik passzívot).

    Megnéztem egyébként kíváncsiságból, az én off hand fegyverem - itt a karakterem - kb. 7k dps-t adna neked jelenlegi formájában (tehát a 100%-os kővel). Őszintén szólva ez kisebb ugrás, mint vártam, az ias és a magas dps elég durva az off hand karmodon, keményebb, mint gondoltam volna. Viszont a Furymmal együtt már 30k-t ugrana a sebzésed (ez persze nem azt jelenti, hogy rá akarnálak beszélni egy Furyra).

    Esetleg main hand-en lévő gyűrűd cseréjén gondolkodhatnál még. Olyan darabra cseréld, ami vagy szintén chc/chd kombós vagy chc/ias kombós és magas min-max (X-től Y-ig típusú) damage van rajta. Az tutira dobna még a sebzésen. De vásárlás előtt mindenképpen linkeld a gyűrűt ismerősön (van general chat channel-ön) keresztül magadnak, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.
    Nekem van egyébként egy gyűrűm, ami lehet ideális lenne Neked ide sebzést növelni. Most AH-n árulom, de ha estig nem kel el (akkor leszek gépközelben), és felveszel ismerősnek, akkor belinkelhetem vagy odaadhatom kipróbálni a karidra.
    (Ha pedig kell esetleg, akkor AH ár alatt oda is adom, bár én a WH övre koncentrálnék a helyedben először, hogy abból egy minél ideálisabbat be tudjak szerválni)

    Illetve még annyit a végére, hogy fontos, hogy maradjon meg egy egészséges egyensúly a karakternél, nem érdemes mindent a minél magasabb dps érdekében feláldozni. Bár szerintem ezt úgyis tudod.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Edge #15968 üzenetére

    Az nekem is feltűnt, ugyanakkor 63-as az amulett szintje, s tudtommal eddig 62-es volt a max. Ezek az új cuccok viszont 63-asok lesznek.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15973 üzenetére

    Azzal a passzívval, amit írtam, még WH övvel is 5300-5500 körül lenne az armorod, míg a rezisztből talán 20-30-at buknál (szerintem olyan 40-50 lightning rest tudnál WH övön találni).

    Egyébként a gyűrűn, amit írtam, hogy nézd majd meg, ha van kedved hozzá, emlékeim szerint lightning reziszt is van, olyan 50 körüli értékkel (én is ligthning védelmes monkkal játszom).

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15996 üzenetére

    Ok, gratulálok! :K

    Azért a gyűrűre vess majd még egy pillantást az este, már ha meglesz még (GothmogHun#2175), és utána nyugton is maradhatsz egy darabig, és próbálgathatod az új felállást :)

    Én a Beacon of Ythar helyett elsőre lehet, hogy a Resolve-ot vettem volna inkább ki. Bár ez attól is függ, hogy mennyire sűrűn használod a Serenity-t és az SSS-t, illetve, hogy mennyire halsz gyakrabban, ha nincs meg a 20% extra damage reduction, amit a Resolve ad.

    Persil: Kíváncsi vagyok (bár a PVP abszolút nem érdekel), hogy mi lenne, ha egy Hauntot bekapott monk a halála előtt röviddel még SSS-eli a WD-t (ami valószínűleg a WD instant halálát is okozza egyben). Van olyan vajon, hogy döntetlen? (Ha damage over time sebzés megöli a győztest is)
    Illetve kíváncsi lennék, hogy ha Rend vagy Haunt jellegű szívatásnál a monk benyom egy 4mp-es Serenity-t, akkor is megy-e a fenti skillek számlálója, és annyival kevesebb sebzést kap be a szerzetes a végén, vagy csak 4mp-re leállítja a sebződést, de utána benyomja az egész adagot a képébe.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15996 üzenetére

    Na, mire hazajöttem és beléptem, már elment az a gyűrűm AH-ban. Megnéztem azért a kalkulátorral belinkelve a profilodat, és main hand gyűrűdet lecserélve arra, kicsivel több, mint 5200 dps-t adott volna. De most már mindegy így.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Vismajor01 #16043 üzenetére

    sem azt nem irtam [...] hogy meghalok a szörnyektől. Magam ölöm meg rajtuk(cm wizzel) a refdam miatt.

    LOL Tehát, ha magadat ölöd meg, az nem számít meghalásnak... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Vismajor01 #16046 üzenetére

    Miért, kellene látni?? Ha molten miatt halsz meg, az mégis mi a jó fenétől más, mintha a reflect damage miatt...? :U

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Vismajor01 #16048 üzenetére

    A szellemességet értékelem a hozzászólásban, de tartalmilag a logikájában érzek némi gikszert... :P

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák