Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #61992 üzenetére

    Nem az volt a lényeg...hanem az, hogy ha normálisan akarom tolni cibával, ami nem ártana a sethez, akkor elfogy...ígyis-úgyis...ennek a skillnek akkor lenne értelme, ha sebezne...de nem teszi ezért nem használom...csak cibával nem kell full regenre mennem...szépen tudok haladni...igaz nem T5-ön...mert oda a Monk kevés (még mielőtt kitalálod -> normális tempóra gondolok)...de klasszisokkal smoootabb.
    A másik, hogy nem nagyon volt spirit gondom, még ha centis volt...de még 1 égetővel már szopika lett volna...

    Nem hiába választottam szimpla ACT1 pályát...kb egyhelyben álló mobokkal...riftben kb 2-3 percenkenét talajfogás lenne CDR és DS nélkül...vagy szamba...

    Mivel kb olyan ritka, mint a WH őv...így pont leszarom...azzal kell főzni ami van (fejes sokat pótolna - ha nem lenne ollan lassú a harang castja)...és jelenleg van 3 fullos gearem villanyos/fizik/holy ágon...de mind3mal kitörölhetem a popikám...mivel értemes égető skill az nincs...és nem csak az a baj, hogy a lelked kell adni a használatukhoz...
    Míg pl Barbárnál...csak egy xaros set kell és perma hota képes vagy. A palaról ne is beszéljünk...aki kb sose fogy kis a nyaftából...

    Augh setet, sose cserélném reaperre T5-T6-on elég sokat fog fel...ha már meneszteném...akkor csakis Strongra...és peccs után... :)

    (#61993) Edge: Még egy coldos SoJ nem lenne rossz, illetve egy jobb amu...de sztem ezekből egy dbig nem lesz semmi...mondjuk ahol játszunk oda tökéletes...csak szoknom kell...bár RG-re rettentő gyenge sajna...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák