Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Edge #45254 üzenetére

    Jo poszt Dan. Egyet ertek, en is hasonlokeppen cselekszem. Persze nem kezdtem el a meregdraga mp10-es gearem eladni es lecserelni mindent magas vitesre, de magam is azt gondolom hogy a mostani 3 karakterem valamelyike csak fog mukodni rendesen, es a mostani jo cuccaim kozul egyet kettot meg fogok enchantolni annak erdekeben hogy tudjak menni master / alacsony torment fokozaton. Majdnem minden cuccomon van main stat meg vit, uh a ketto kozul valamelyiket majd probalom novelni.

    HF ring: osztom Gorni allaspontjat, uj material lesz es ujfajta gyuru, ezert a mostani portaljaimat el fogom uberezni a kieg elott, es ami addig esik gyuru material az el is fogom craftolni.

    Demonic Essence: miutan szamomra nincs mar ertelme +2-3k dps-ert neki allni craftolni igy en minden tovabbi DE-t elrakok a kiegre, mert az vilagos hogy kelleni fog, csak ugye meg az keplekeny hogy mire es mennyi..

    Egyeb material / items: a mostani crafting materialokbol, tome-okbol en raktam felre meg regebben par ezer darabot.. valszeg nem fog kelleni, de ez mai AH aron parszazezres tetel, uh max elbukom es kuka. Nehany rare es legendary itemet is felretettem, amikben 'latok fantaziat' egy esetleges enchant / re-roll eseten.

    Csak egy pelda: ice climbers amiket lattam RoS kepeket lesz rajta mondjuk 500 dex, 600 vita, 80 allres meg 2 pickup mondjuk.. ehhez kepest egy olcso climbersen ma van 100-150 dex, 50-60 vita (most csak mondtam valamit..), 70 allres, 40-50 valamilyen masik resist, esetleg 12 MS, socket meg 7 pickup peldaul.. ezek variacioja. Ha egy ilyen climbersre lehet rollolni mondjuk 500 dexet vagy 500 vitat akkor lehet hogy atmenetileg jobb lesz mint az 'uj' climbers amit esetleg talalni fogok, mert tobb soros lesz, jobban lehet vele meg a paragon pontokkal egyutt kibalaszolni a karaktert. Uh ebbol a megfontolasbol tettem el par olyan majdnemjo cuccot amit ma eladni nem lehet mert nincs ara, de meg lehet mokazni.

    Reszemrol ennyi a preparation (hogy DH-san fogalmazzak.. ;) )

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • Zoona

    aktív tag

    válasz Edge #45254 üzenetére

    Jó elgondolás, én is ilyesmire gondoltam:)

    Esetleg még annyi kiegészítés, hogy aki kevés golddal rendelkezik jelenleg, de vannak maxos gemjei (nem a marq) akkor azokat szerintem nyugodtan eladhatja amíg érnek valamit, pár 100 milliót össze lehet belőlük szedni, mert bizonyos nezéségi fokozaton már rögtön Marquise gemek fognak majd esni, addig meg simán ki lehet bírni 1-1 olcsóbb gemmel, még ha nem is pl a flawlessel.

    Amit eddig láttam, az itemek enchantolásával a gemek craftolásával, és 1-1 gem kivétellel - pl nekem van olyan gem bent aminek már 250 ezer arany lesz a kivétele, természetesen /db... egy 3 socketes gemes chestnek az 750 ezer arany:D és a pénz szerintem koránt sem jön olyan jól, hogy ezeket bárki fedezni tudja. Ad2 egy legendary enchantolás is kb 200 ezer aranytól indul 70-en. Ha véletlen nem azt az affixot kapod meg amit szerettél volna, vagy nem éppen maxosan akkor igen hamar bele lehet szaladni olyan összegekbe hogy már 1 millió gold az item sokadik enchantolása - mert minden egyes re-enchantnál nő a gold. A sárgáknál persze olcsóbb, de ha ott is sokat próbálkozol, az is szép összeg lehet.

    Nekem nincs sok goldom most igazából, de ha a gemek eladásából még bejön egy kevés összeg, még lehet veszek is euróér. 500 millióval tervezek én átmenni, biztos ami biztos.

    Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

  • granini

    őstag

    válasz Edge #45254 üzenetére

    Edge:
    Mivel a paragont beváltják szétosztható pontokra egy p100-as kari ROS-ban egyből bukik egy csomó statot, többekközött vagy 10k hp-t ennek következtében és valljuk be nem vitre fogunk pakolni az tuti, én legalábbis nem az biztos.

    Kozben elgondolkodtam ezen meg egyszer.. ez biztos igy lesz..? A mostani p100-as karim kap 100 x 2 vitality pontot, igy mondjuk gearrel egyutt a vegen van neki 60k life-ja. Biztos vagy benne hogy a paragon pontokbol nyert life elveszik a kieg alatt es nem pedig megnovekszik..? Az osszevont paragon rendszer kovetkezteben minden karakterem avatarja alatt majd az lesz kiirva hogy paragon 258 mondjuk. Akkor nem lehet hogy emiatt minden karakterem megkapja a 258 x 2 vita pontot ahelyett hogy kapna -100 x 2-t..?

    RoS betaban ezt kiprobaltatok es tenyleg minden kari gyarilag kevesebb HP-val rendelkezik..? Ezt jo lenne tudni mielott tenyleg nekiallunk vitality-t spajzolni ;)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák