Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    válasz MrCsiT #45234 üzenetére

    kemény vagy csoki neked is durva cuccaid vannak! :R ezeket találtad vagy vetted? ... én még egy durva cuccost sem találtam diabloba 200-300 óra játék alatt... mind vettem aukcióba... felét havertól kaptam aki úgy szint vette...
    hazudtam találtam egy erős közepes chest et ... 40-50 millát ért..de oda adtam havernak mert rohadt sok mindent kaptam tőle már...

    más:
    néztem vidit ,ahogy leverik übert ilyen 140 ezer dps el 7400 armor meg 700 as ressistel lehet ez a kulcs

    nekem csak 500 körül van meg 6700 armor

    pl nemtok egy normális medált csinálni elbasztam 7 misit kb 50db medál és full szar. Ami most van a nyakamba azt mérgembe csináltam egy dexeset és erősebb mint az összes amit eddig csináltam játék alatt ami kitesz vagy 100db ot:D
    szvl vááááá :W

    [ Szerkesztve ]

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

  • Devoured

    tag

    válasz MrCsiT #45234 üzenetére

    köszönöm, de nem ezt írtam, nem ez volt a gond, erről a hibáról tudok.
    azt írtam, hogy a pajzs fölrakása után, le lettek ütve a lényei, és utána se jött le róla a pajzs, csak skeleton és skeleton minion-jeinek lecsapása után fél percre rá.
    réges-régről nekem tök úgy rémlett, hogy skeleton-tól függetlenül mentek nála a fázisok a haláláig simán, és nyugodtan ki lehetett végezni skeleton-t másodikként. de ez a többiek hozzászólása alapján meg is lett cáfolva :)

    talán mentség, hogy az elmúlt 1 évben kb voltam 4 überezésben, és legutóbb, (mikor azt hiszem granini is ott volt,) akkor is természetesen Skeleton lett először lecsapva.

    és igen, én is utoljára übereztem egyedül. csak kíváncsi voltam, hogy menne-e egyáltalán. :)
    talán társaságban, ha valaki(k) gyorsít(anak) a témán, akkor hajlandó lennék, még van 19 inf machine-om, végülis úgyse érdemes tartogatnom kiegre :)

    Akira#2876

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák