Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyick

    őstag

    válasz F-ECT$ #29037 üzenetére

    Én cm wizzként mentem eddig(gear is meg build is) de 6. spellnek az archon van berakva..és még igy is jobbnak érzem az archont ezért is akarok "rerollolni" archonra.Csak kellene egy soketes ls-es chd-s weapon amit talán most tudok venni..És úgye akkor ki lehet cserélni kapásból a storm cow-t,a bt nadrágot,az off handet
    dps orientált darabokra..mert úgye se loh-ra se apoc-ra nem lesz szükségem..Szerintem most sokkal jobb az archonos build mint a cm..ilyen mob sűrűségnél nem nagyon jön le az archon és nagyon szép dps-e van még egy olyan foscsi gearben is mint az enyém..

    Ma esett egy ceremonial knife(setes maja) 799 dps,99% chd,ls,socket mennyit érhet vajon?

    [ Szerkesztve ]

  • -FreaK-

    veterán

    válasz F-ECT$ #29037 üzenetére

    Nem keverem, csak nem értettem mi az a stat ami annyival megdobja a dps-t, bár igaz ez CM vs. Archon esetében nehezebb kérdés. De ha megnézünk egy 300k fölötti CM Wizt ott sem látni olyan hatalmas növekedést egyik fő dps statban, mégis majd' a duplája az enyémnek. Csak ez volt fura :)

    Chc miért kevés? 48 van buffolva, de mivel ez folyton fent van, ezért számolhatunk azzal. Szerintem ez a 2.77-es sebességgel már simán elég.
    Chd 275 (játékban, az armory hülyeséget ír), ez persze lehetne több, lehet hogy veszek is egy socketes Chantodot, de ehhez még kellene pénz.

    Gyuri27 + MrCsiT:
    Szerintem is simán elég az 1000alatti Loh, nemrég volt 1100 fölött de nem jelentett szinte semmi pluszt survivalban. 2.74-es breakpoint mellett elég gyorsan feltölt, inkább a mechanikája a hátrány, mert mire visszatölt értelmes mennyiséget, simán bekaphatok halálos mennyiségű sebézést, lehetne akár 5000 is, az sem segítene.
    Inkább az Allres + Armor ami kellene még, de 560-600, + 5k fölötti armor (Energy armorral) azért szintén nem olyan vészesen kevés. Res-t lehetne még fejleszteni, csak jó sokba kerülne lecserélni a cuccokat.

    Más:
    33-as szinten van a kis Barbim, a két socketes fegyverbe melyik kő a jobb? Dmg-s Ruby vagy chd-s emerald? Illetve millyen statokat nézzek fegyó vásárláskor ha két db egykezessel megyek? Offhand-be is kell a nagy dps vagy inkább gyors legyen? Cleave + WW-t használok fő támadásként jelenleg.

Új hozzászólás Aktív témák