Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog

    Hiába csomagolod sztaniolba a lócitromot, attól az még bűzlik...

    Sokaknál tette be a kaput ezzel a húzással a blizz. Mondjuk a jónép a hülye, mert minden vacakból agyament következtetéseket von le (dobókocka és társai) aztán jön a pofára esés. Persze, a céget se kell félteni, adja alánk a lovat ha kell, ha nem - biztos véletlenül került ki a netre a necro concept art.. aha.

    Nem is tudom, ha ezt év közben kiadják egy patch formájában - illetve így is csak egy patch, de mindegy.. meg majd egyszer valamikor egy fizetős DLC karakter (ami engem speciel még csak nem is érdekel).. -, arra azt mondom, na fasza. De, hogy ezt így a 20. évfordulóra és ráadásul úgy adják elő, hogy mekkora istencsászárok.. az röhejes. :(((
    Mondjuk egyik fejlesztés se világmegváltó spanyol viasz, sokkal inkább már rég be kellett volna vezetni.. de, legalább most.. azaz soon majd lesz. Ezek ilyen 5 éve a fiókban pihenő ötletek, amik látványosak, de kb a nesze semmi fogd meg jól kategória, arányait tekintve öt perces meló.
    Az a classic dungeon meg.. Ünnepi 16 szintes mélygarázs a 90-es évekből, pixeles etikátlan hentessel a végén.. only in january. Hát, well done blizz.. :C
    Ezzel meg kb. el is mondták, hogy nem terveznek új részt, hiszen ha évi egyszeri event lesz, akkor értelemszerűen több évre tervezik. Expansion még talán, de sokkal valószínűbb a fél / egy évenkénti DLC 1-1 új karakterrel, slotokkal, petekkel oszt' kussparaszt, örüjjé'.

    Ennyit erről a játékról is. Oké, hogy nem karitatív szervezet a blizz, de hogy már csak a zöldhasú számít az elkeserítő. Nem vagyok naív, persze, hogy a pénz az úr, csak rosszul esik, hogy rám, mint felhasználóra és az igényeimre nincsenek tekintettel, holott tőlem jönne a bevétel. (Kiráz a hideg az e-sportoktól, az olyan - számomra - ökörségektől, mint az overwatch és a hasonló vackok.) Nyilván ezeket nyomják, mert a mostani generáció, ezeket kajolja és ebből ömlik a zsuga az év végi prémiumokra. Na, de mindegy, legfeljebb nem fogok új játékokat beszerezni, elleszek a régi játékokkal, aztán majd a kiadók leshetnek ki a fejükből. Hű, de kib*szok velük.. :U

    Tegnap beszélgettünk egy cimborával, még a hatalmas bejelentéscunami előtt és viccesen megemlítettem neki, hogy nem lesz itt lófütty se, kapunk egy Diablo 20th Anniversary kifestőkönyvet meg egy baráti vállveregetést a marketingosztálytól.. Hát, majdnem bejött. :o

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák