Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Sárpac #92416 üzenetére

    oke;)

    ma amiatt nem irtam ratok, mert UEhez nem akart kiesni a yang, aztan utanna meg DML nem volt. azok nelkul meg jobb volt a chakram + FoK S4+UE2 hybrid (ne kerdezd erre hogy jottem ra:D ), meg az impale S6 + FoK buildnel is. viszont kb orankent epitettem at a karit, kozelharcos karival aminek nem igazan ismerem a hatarait meg nem mertem bemenni partyba HCban.

    viszont, p301, epp 606. vagyok solo HC GR55el a DH boardon olyan 7:00-7:30 koruli idovel. boven van meg benne tartalek.

    nemi merleg:
    - 0 Zoey
    - 0 farkasos vert
    - 1 WH
    - 1 hellcat (anci, nagyon jo rollal)
    - 1 yang (kb crap overall rollal, de legalabb socket volt rajta alapbol hogy tudjak ra discet tekerni)
    - 1 DML (kozepes roll), ez olyan 3000+ shard es nemi rare upgrade utan
    - 1 restraint (crap)
    - 0 focus
    - 2 traveler (mindketto jo roll), 1 gyuru hozza (ok roll)
    - 0 CoE
    - 1 elusive (kifejezetten jo rollal)
    - 1 teljes extra UE kb
    - 2 teljes shadow
    - majdnem egy teljes Natalya
    - fel M6 (3-3 bombardier + manticore, ebbol 1-1 egesz jo nonanci)
    - 0 kockazos gift

    T10en jelenleg ugy pusztitotta le a "goblin rift"et, hogy kozben megjelent ket elit pack es egy rift guardian, es csak egy goblin tudott elszokni. szoval a burst damja rendben van.

    zodiac viszont a legjobb gyuru friss DHra, kb 10%os CDR mellett fenn tudom tartani a permavengeancet.

    egyebkent belegondolva a blizz kicsit trukkos volt a DHval. lehet, hogy az UE a legerosebb set es azt kapja az ember kezdonek (a LoNt leszamitva), de gyakorlatilag a yang + dml kombo nelkul jo kozelitessel semmit nem er (vo shadow 2p).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák