Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz KubanitoS #88295 üzenetére

    Ezeket mind értem, de akkor mi való a Zunimassához, ha nem pet? Mert a leírás alapján a peteket erősíti, ráadásul mi is úgy kapunk erősebb sebzéscsökkentést, ha minél több Fetish-t tartunk életben. A Poison Darttal pedig az a baj, hogy Primary Skill, ergo nem summolja a Fetish-eket, egyszer kipróbáltam, nem igazán tudtam nélküle 5-6-nál feljebb vinni a többi skillel. Így a Haunt pedig mindig "termeli" őket, 15 folyamatosan megvan.

    Amúgy pedig nem szenvedek egyáltalán, hiszen nekem nem célom, hogy okvetlenül meglegyen a GR60 vagy GR70. Ha összejön, természetesen örülök neki, de nem lesznek álmatlan éjszakáim miatta. :DDD

    Más: Végre sikerült a Zunimassa Set Dungeon! :C Nehéz szülés volt, fene abba, aki kitalálta őket. Nekem ennyi elég is volt belőlük... Már csak egy feltétel van, hogy 6 perc alatt lemenjen egy T9+ rift, remélhetőleg az nem fog ennyire megszopatni, mint a Set Dungi. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák