Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz czpitti #86143 üzenetére

    Hamar ennyire tudjatok a hamar para 1000 titkat, legyszi huzzatok fel mar engem addig :D
    691 kornyeken vagyok most :)

    Egyebkent csinaltam egy listat az osszes leg affixrol, ami kivonhato, mert kivancsi voltam, mennyi is van osszesen. Jelenleg 290 db, ha mindent jol szamoltam...
    A patch-csel noni fog ezek szama, mert jo par legendary kap uj affixet es persze uj legek is lesznek.

    290 material 1450 Death Breath kell hozza, ami 8/bounty ertekkel szamolva 37 bountyra jon ki felfele kerekitve (feltetelezem annyi ido alatt a kello DB is meglesz valoszinuleg, bar biztos mindenkinek van sok elfekvoben).
    Lehet meg kis tevedes ebben a szamitasban, mert a semmit nem ero affixeket pl Squeal nem engedi kivonni, meg a Corrupted Ashbringert sem talaltam pl. Lehet a halaltol megsemmisulo amulettet sem lehet kockazni, akkor 289... Van a halalodon neveto wand, azt pl nem szamoltam bele, de lehet ki lehet vonni :D
    Termeszetesen egyik karakter sem latja mindet, hiszen sok benne a cast specifikus item es kasztonkent oriasiak az atfedesek. Ezert tunt nekem egyszerubbnek igy megszamolni.

    (Remelem jo a megosztas meg minden, nem igazan hasznalom a Google Docs-ot)
    Nem lett tul csicsas, barki atmasolhatja es megszerkesztheti jobban, ha van kedve :)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák