Új hozzászólás Aktív témák

  • davidsz

    őstag

    A heti eseményeket összefoglalnám, ami a panaszkodásom óta történt :DDD :

    Miután kidühöngtem magam, hogy nem esik szar sem, meg hogy mp2-n valor5-el az elitek nem dobtak raret (ilyen nincs, de mégis van), újra belefogtam ACTIII farmolásába. Az első 3 percben valor0!!! esett egy Set (természetesen nem ér semmit). Majd a következő pár kanyarban már valor3-nál esett egy legend (ez sem ér szart sem).
    Erre pislogtam nagyokat, hogy mi van. Panaszkodtam, hogy nem esik semmi, erre meg nesze nekem. 1 óra alatt összejött majdnem 500k gold (ilyen még nem volt).
    Következő nap ezen felbuzdulva újra nekiestem. Azóta se semmi. Node jönnek az érdekességek:
    - ACTIII Keywarden 10/0 kulcs
    - volt olyan játék kezdésem, hogy minden kanyarban elit volt. 1 pályán megvolt a valor5
    - láttam 2500as gold pakkokat (amit még soha)
    - megszűntek azok az idegesítő dolgok, hogy egyik belépésnél ilyen, a másiknál olyan erősségűek a mobok.
    Érzetre olyan, mintha javítottak volna valamit keddtől. (Vagy csak a "szerencsém" jobb).
    Normalizálódni látszik a helyzet. Kicsit olyan érzés, mintha a blizz figyelné a fórumot és a panaszaim meghallgattattak :DDD

    A random drop golnál most észrevehetően jobb. Nem látok 1-3 goldokat 10-esével, mint eddig. Ugyanolyan Mplvl beállításnál most nem változik összevissza a szörnyek erőssége.

    Viszont amire mindenki azt hiszi, hogy valor5 mellett elit nem dob raret, az megint megtörtént (nem-nem hagytam el a csapat többi tagját, lepucoltam mindet).

    A játék most már legalább játszható a számomra, az eddigiekkel ellentétben. Amiket írtatok, azokat megfogadtam, és meglestem. :R

    AH:
    Ezzel viszont szerintem bazira megszívtam. Beálltam pár cuccal, amit olcsón vettem, de a jelenlegi áresés miatt a feléért sem viszik. A karakter fejlesztés így várat magára :W

    [ Szerkesztve ]

    Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

Új hozzászólás Aktív témák