Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    Nézegetem az 1. év dio3 statjait.(a 2.évről nem találtam)
    (dio3 infograph
    ami érdekesség, WD buff ide v. oda(vagy lehet pont azért) az egyetlen kaszt ahol közel annyi karaktert hoztak létre HC-ben mint SC-ben. (9 millió HC wd és 10,1 SC wd), más kasztoknál ez az arány egész másképpen néz ki, pl. barbárnál 1,6m HC kari 12,8 SC kari.
    Pedig azt hinném ha valaki HC-zni kezd leggyakrabban barbárt választ. Tévedtem.

    930 évnyi játékidőt öltünk eddig összesen a diablo3 játékba... :) Igen durva szám.
    Régiókat nézve nagyjából hasonló mennyiségű játékos, kicsivel az ázsiaiak jobbak.(majdnem 23 millió játékos, amíg pl. európában 22)
    3,3 trillió mobot öltünk meg.
    Legjobban ez tetszett:
    egy klikkelés 0,00142 kalória elégetését eredményezi. Mindenki kiszámolhatja mennyi kalóriát égetett el körülbelül ha a megölt monster számát felszorozza nehézségtől függően 2-5x.
    Összesen 4,7 billió kalóriát égettünk el. :DDD Szerintem 5 olimpián nem ég el ennyi!

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák