Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz Sheol #3563 üzenetére

    Engem sem vonz az e penis növelés de ne állszentkedjünk ,hogy nem szeretnénk jobbak lenni.. Az felesleges... A karakter építés a játék legfőbb opciója.(Mindenki jobb karaktert akar még ha titkolja is.)
    Ha csak azért játszol vele ,hogy egyszer végig vigyed akkor ott a SC. Ha tényleg a hardcore-t vállalod be akkor meg szívjál ahogy csak kell. Egy hardcore-t ne akarjál kijátszani olyan könnyen (kevés idő alatt ócska cuccokkal).
    A befektetett munkát nem azért írtam ,hogy beleköss : ) Befektetett szórakozásnak kellett volna írnom.. Van akinek több ideje van van akinek kevesebb.. Így van rendjén..
    A való életben is amibe időt fektetsz abban jobb leszel nagy eséllyel...

    Én sem tartom rossz játéknak a torchligt 2-t csak a stíluson belül sem tudom a dió 3--hoz mérni..

    Egyébként minden lehetne jobb... Minden az égegyadta világon : ) Pl jobb fizetésem is lehetne csak azt még ritkábban frissítik mint a Diablo-t..
    Na de ... Örüljünk mert folyamatosan foglalkoznak vele. És örüljünk mert így is messze jobban lekötött mint az összes többi mai játék. Tehát mégis tud valamit a Blizz.
    Ha valami akkor ez megérte az árát.

    Ren Horek,

    Ha hagyományos játékot akarnék pl és nem újat akkor inkább játszanék a régivel : ) Megvehettem volna azt is.
    Még jó ,hogy nem még egyszer a diablo 2-t adták ki : )
    Szerintem a Dio 3 jobb és egyre jobb lesz az elődeinél...

    Persze nem kell egyetérteni vele.. : )

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák