Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Sárpac #34199 üzenetére

    Ha jól haladsz MP10-en, akkor mérés nélkül is, vakon, valószínűleg neked az a legjobb.:)

    Nekem sajnos MP10 Act 2 kicsit necces. Előfordul halál, vagy kite-olni kell az ellent, mert nem lehet beleállni a molten-plague-sentry-be, vagy tisztán leadni a dps-t, megszakítás nélkül, az is időveszteség....így romlik a hatásfok.

    A drop-rate nagyon jól van meghatározva adott MP lvl-re. Nekem amúgy MP8-9 a legjobb. De 30/óra fölé nem nagyon tudtam menni.:(

    (#34200) Gyuri27: A hely az alap. Warrior rest a legjobb, de borzasztóan monoton. Ezért szinte mindenki Votában nyomatja, én is.
    Ha az MP, azaz a DE drop rate nem számítana, akkor te is MP0-án mennél, hiszen ott vagy a leghaladósabb. De nem ott mész, meg kongor sem, hanem MP8 körül. Mert hogy számít az MP.
    "Annyit nem számít az mp. 16,5% mp1 vs 38.9% mp 10"
    Ez rengeteget számít. Ez tudod mennyi? 38,9/16,5--> +135%-al jobb (abszolút 235%) a DE drop rate MP10-en mint MP1-en. Ez borzasztóan nagy különbség (csak a számokat nézve nyilván).

    (#34202) Gyuri27: Lehet. De mint írtam, ha ezt a matematikát követed 34185, nem kell 1 órás mintavétel. 1 kör vota is elég a (szinte) tökéletes/optimális arány megállapításához. (mivel közkincsé van téve a DE drop rate változása, ezért nagyon leegyszerűsíti a dolgokat)

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák