Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sirandrish #24797 üzenetére

    A WH a drágább alternatíva. Az immó van ócsóé'. Meg a lamentation. Mellesleg 275 környékén talán már megütik a hasznos szintet. 240? Eh Akkor már legyen tényleg Thundergod! ;]
    "Ritka a 3socketes Tyra? Kit érdekel? Ki keresi? Senkit/senki! Mert inkább mindenki Immot vesz, vagy esetleg Raret, ha nem akar statot bukni, és nincs goldja komolyabb Immora."
    Immo olcsó - 3 socketes str-es tyralel - > drága. Jó démon dammal -> húb@szki.
    Elmennek ezek is mind. Az ár alapján többen is keresik mint amekkora a kínálat. Az immo meg olcsó. A régi 65 milláért vett darabot azt hiszem 3 milláért adtam el. Azért van árnyalatnyi különbség. 175 str-175vitás immó? Ugyan ki keresi? Bűn drága. Akkro biztos nem is jobb. Értem.
    Raret meg nem hiszem, hogy vesznek armorban. Egyrészt ritka, másrészt resistben, vagy nem rollolható jellemzőben (pl intes kasztoknak tal rasha) és set bónuszban nem lehet versenyképes a rare. Persze ha tudsz rare armoros userről, akkor megoszthatod velünk. Mér olyat aki nem inferno belépő szintű friss husi. Ami esetleg van rare az craftolt szerintem.

    "Az AH-ban egy 3Socketes 150+ STR-es Tyra 40Mnél kezdődik..
    Immoba tudod mennyi egy olyan? 350K! És abba még VIT is van + setbonuszt is tud adni..
    Akkor miről beszélünk?"

    +10-15% démon dam, +3-4% elit dam. Kölyökszöcske vagy te a komoly gyilokhoz ha ezt nem veszed észre :DD

    Komoylan milyen változatosségot akarsz te? A chc, vagy AR központú itemek nem eltérőek? Ok. Akkor tényleg minden azonos. A CMWW és archon wizard is ugyanolyan mint a HotA barbi. Egyébként a main stat, chc-chd-as és resist csak kiegészítő/támogató jellemző. Az adott buildet kell támogassa. Ja, hogy szerinted kasztonként két build van? OK, akkro meghunyászkodok, önvizsgálatot tartok és álombasírom magam inkább :DD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák