Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz mikromanus #24045 üzenetére

    Én nem tudom. Szerintem alapból úgy néz ki a dolog, hogy az a hót ziher, hogy nekem nem fog esni semmi. Sajnos. Ezért is farmolja mindenki az AH-t, ezért is írta a Jay Wilson azt a dumát, és ezért is jöttek az acc bound cuccok. Én még az életben nem vettem pénzért aranyat (igaz hogy múlt héten majdnem vettem egy manticore-t 30 euróért, de ledumáltam magam róla), de ha nem lenne a botolók által bepumpált csillió gold és item, akkor szerintem még mindig százmillákért lehetne kapni egy 70 allresists fire walkerst, nem hogy csúcsszupi manticore-t. Az meg hogy valaki pár júró befizetésével jobb cuccot kap, mint te meg én vértizzadós farmolással, az kb 2 éve minden létező mobiljáték üzleti modellje, és ez csak dúrvább lesz a jövőben. Éppen azért, mert meggyőződésem, hogy előnyömre van a sok barom aki azt hiszi hogy botolással ki tud venni pár tíz/száz eurót a rendszerből (meg a sok barom aki FIZET aranyért, miközben ez egy játék) én akkor sem fogok fintorogni a botolókra ha ProEvoFan meg sith7 kizárólag akkor szól érdemben a fórumhoz, amikor itt botokról van szó, pont lesz@rom magasról... Az én jutalmam, hogy egyszercsak lesz 3 (4,5) plvl 100-as fullosan felszerelt karim, aztán jön a kiegészítő, plvl 200, és így tovább. Nem az, hogy egész nap fröcsögök hogy milyen class OP, meg ki botol, meg ki dupe-ol, meg ki miért postol érdektelen buildeket miközben szíve joga, meg ki miért és így tovább, stb stb stb stb stb. Peace :)

Új hozzászólás Aktív témák