Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz abéla #19975 üzenetére

    "de azért egy 10%AS, 80-90chd-s, socketes, 6-7 twister-bónuszos 930-950-es dps-ses Slorak, 170-180 int-tel, azért már nem olyan horror áron fut."

    Annyit mondjuk pontosítanom kell, hogy most tényleg fogalmam sincs, hogy mennyi lehet, főleg 1.0.7 után.
    Szóval lehet már csökkent annyit.
    NA DE. 950 dps. Ez a fő probléma, hogy mindenképp top dps példányról kéne beszélnünk, hogy szóba jöhessen.
    Amúgy szeretem azt a pálcát, sokáig volt is csak, amin top dps van, 90+ crit dmg-dzsel, az túl drága.(volt)

    "szerk: "rendes farmolós gear-eden" nékem olyan nincs"
    Ezt úgy értem, hogy nem fostos skysplitterrel, amivel a kari össz dps-e 40k(ilyenek voltak az első 10-ben a listán akkor :D). Meg látszott, hogy csak a lifereg-re szűrtek és a legnagyobb értékkel megáldott cumót vették meg, tök mindegy milyen volt. Én meg a rendes cuccomban, amivel öltem, a normál dps-em mellett.
    Csak egy idő után(ez olyan 160k körül lehetett) már nem nagyon tudtam tartani a lifereg-et ÉS a dps-t növelni. Úgy meg a legésszerűbb volt a reget elhagyni.(allres mégis csak fontosabb, a hp-m meg már akkor is kriminálisan alacsony volt)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák