Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #19914 üzenetére

    1110es DPS+55%CHD..
    De mostanában akarom lecserélni egy Socketes-re..
    Viszont ezzel is tökéletesen elégedett vagyok és ez nem is kerül olyan veszett sokba..
    Igazából CM-ként a hatékonyságra megyek (fagyasztás) és nem a DPS-re..
    A tegnapi Zuni ringel már majdnem megvan a 200K DPS CM-ként is..azt egy gyengébb socketessel fel tudnám tolni olyan 210-215 körülre..annál feljebb nem is akarok menni.
    50%CHC-m van 2,46 körüli AS-el, ez már kb mindenre elég..a 2,70-2,80AS elérése nekem kb lehetetlen így azt nem is erőltetem :N

    mikromanus A Storm Crow nagyon penge..CM Wizardnak kell LOH is amit az a Sapi ad..CHC megy bele, és még 100INT/VIT is van benne..
    Jó az a sapi.. :K
    Persze ha van 1MRD-d egy magas INT+CHC+CHD éééés 500+LOH-os amura, akkor nem kell Storm Crow..
    Ha viszont nem akarsz 50K DPS-t bukni csak az Amun, akkor biza jó a Storm :K

    Ezerszer átrágtam már magam ezen..és még mindig így járok a legjobban.. ;)

    Mellesleg melyik OH-n olsóbb az APOC? A Chantodo APOC-al kb 1-1 komolyabb gear árán mozog :P

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák