Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz mikromanus #179 üzenetére

    nekem a tapasztalatom az, hogy A3ban olyan óránként kb10M xp jön össze (lehet valamennyi tévedés), egy A3 kör siegebreaker questtől a kastélyban is rendet rakva olyan másfél-két óra és kb 16m xp. tehát emlékszem, első paragorn levelem egy rövid A3 kör alatt meglett, most level10-11 körül olyan másfél-két rövidített A3 kör elég egy szinthez. a 2500 pl8 lister+baalkillhez képest ez még mindig laza.

    amiben nem vagyok biztos, hogy ezt 27es rubyval a sisakban mértem, illetve, hogy ennek bármi hatása volt e a végeredményre.

    amit még hozzá kell tenni, hogy nekem DHm van, tehát fehér tömeget irtani mozgás közben jó vagyok, de több csapatnyi bossot inkább nem terelek össze, ha nem muszáj. 82k dpssel meg még mindig nem ölök elég gyorsan, hogy eliteknél ne kelljen kiteolni.

    egyébként A3 nekem optimálisnak tűnik, A1 runtrough megvolt 1 óra alatt és csak 2m xp jött be. igaz ott questre mentem. hiába max 10s egy unique csapat és 15-30s egy boss, ha nem ad elég xpt.

    Cyberbeni: ja, 50-65m/h reális über gearben. 120k dps körül egy dhnak már facerollolnia kéne A3mat is.

    Kephamos: és több xp is?:) úgy már érdemesebb lenne csapatban gyorsítani, xp skálázódás függvényében lehet megérné alakítani a jelenlegi leveling stratégiákat.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák