Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Csokishurka #111835 üzenetére

    Már tudom meddig mehetek és mikor, HC-t is már szinte ugyan úgy játszom mint SC-t.
    Mármint nyugisan/lazára véve max akkor figyelek jobban amikor fejlesztem karit 1-70 közt meg amikor a max GR szintet viszem vele amit elbír. 'itt azért néha volt pár frász hozós szitu'

    Ritkán szoktam halni de én ezt szinte minden játékban kerülöm ha 1 mód van rá, még akkor is ha nem HC vagy semmit sem vesztenék :)

    Max GR pushra is csak akkor viszem a karit amikor már késznek titulálom, 12-13 Ancient és azokon Augment.
    Addig meg mennek a GR 90-100 speed runok gemelés/farmolás miatt.

    Mostani Seasonbe addig a pár napig amíg játszottam 1x haltam meg így 3 Season 0 halál után.
    Persze azért mert segíteni akartam valakinek válaszolni pár kérdésre 'játékon belül' pont egy speed GR runba voltam oda való gear-el.
    Nem vettem észre 1 maradék mobot a sarokba és miközben beszéltem a taggal megvágtak. :C

    Ebből ugyan 1 nap után lábra álltam 'volt másodlagos gear elmentve stashben' de aztán léptem a fenébe a Season theme miatt de köv Seasonbe jövök vissza HC-t játszani megint. 'persze ha nem alkotnak megint egy ilyen fost themet..'

    (#111840) _ocsisajt

    Reflexek azok még nálam is jó állapotban vannak, háziorvosom is megjegyezte hogy milyen jók a reflexeim.
    Vérnyomást akart mérni és valamit leborított az asztaláról én meg kapásból elkaptam mert pont ott ültem az asztal mellett. :D 'mondjuk én még csak 31 vagyok'

    Viszont a multitasking képességem az szinte 0.
    Ha valaki megzavar abban amit csinálok akkor jó eséllyel el is cseszek valamit. :B
    Ezért szoktam minden esetbe pause-t nyomni játékra ha valaki beszél velem közben mert annak jó vége nem lesz.

    Volt olyan, hogy vágtam ketté egy zsömlét így reggel azt beszeltek hozzám a konyhában én meg simán nem vettem észre hogy már át fogom vágni a zsömlét és bele vágtam a tenyerembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák